2,5 mėn. mergytę pražudžiusios motinos teismas pasigailėjo: išvengė kalėjimo

Klaipėdos apylinkės teismas kalta dėl neatsargaus gyvybės atėmimo pripažino motiną, kuri pražudė savo 2,5 mėnesio dukrą. Nuteistoji prisipažino padariusi nusikalstamą veiką, todėl byla teisme išnagrinėta sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka.

Paskirta bausmė sumažinta trečdaliu. Nuteistajai skirta galutinė vienerių metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant metams ir šešiems mėnesiams, praneša Lietuvos prokuratūra. 

Teismas nusprendė, kad nuteistoji bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu per tris mėnesius privalės pradėti dirbti ar registruotis užimtumo tarnyboje bei negalės išvykti už savo gyvenamosios vietos miesto ir rajono ribų be jos priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. Teismas nuteistąją taip pat įpareigojo dalyvauti elgesio pataisos programoje.

Ikiteisminį tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, kuriems vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar 2019 metų gruodžio 8 dieną, kai viename Klaipėdos bendrabučio kambaryje be gyvybės ženklų rastas dviejų su puse mėnesių kūdikis. Kaip vėliau paaiškėjo, paliktas kūnas lovytėje gulėjo ilgiau nei 9 dienas. Jį rado nuteistosios giminaičiai.

Nusikaltimas įvykdytas tada, kai nuteistoji, apsvaigusi nuo alkoholio, užmigo ir nepasirūpino ypatingo dėmesio reikalaujančia savo mažamete, bejėgiškos būklės dukra, kuri būdama be priežiūros užspringo ir mirė.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Klaipėdos apygardos teismui.


Rašyti komentarą...
M
Močiutė
2020-12-31 15:28:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pražudė vaikelį padugnė ir nieko,gali toliau baliavoti,tai bent pas įstatymai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų