DIENOS PJŪVIS. Ko galime tikėtis iš Šimonytės ministrų kabineto?

Darbą penktadienį pradeda aštuonioliktoji Vyriausybė. Vienas jauniausių ir vienas daugiausiai moterų turintis ministrų kabinetas yra išskirtinis per visą Lietuvos istoriją. Ko galime tikėtis ir kokie iššūkiai laukia Ingridos Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ kalbamės su politologais – Mykolo Romerio universiteto docentu Sauliumi Spurga ir Vytauto Didžiojo universiteto docentu Bernaru Ivanovu.

Seimas penktadienį per nenumatytą posėdį patvirtino aštuonioliktosios Vyriausybės programą ir priėmė ministrų priesaikas. Po šios procedūros naujoji Vyriausybė gavo galiojimus veikti. Opozicinės frakcijos Vyriausybės programai negailėjo kritikos. Valstiečiai tikino, kad dalis darbų yra arba įgyvendinti, arba nukopijuoti nuo jų programos, o socialdemokratai tvirtino, kad naujoji valdžia tik didins nelygybę.

I. Šimonytės vadovaujamą Vyriausybę suformavo centro dešinės politinės jėgos: Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija.


Rašyti komentarą...
V
Valdas
2020-12-11 14:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš šitos vyriausybės galima tiktai laukti KATASTROFOS ir ne daugiau
Atsakyti
0

W
WC
2020-12-11 14:06:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
siaip tai as juos vaidinu klounais i ministrus net neuznesa....
Atsakyti
0

V
Valdai
2020-12-11 23:31:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
jūs optimistas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų