EK pirmininkė su Šimonyte aptarė situaciją dėl vakcinų ir ekonomikos atsigavimą papildyta 22:10 val.

Europos Komisijos (EK) pirmininkė Ursula von der Leyen su paskirtąja Lietuvos premjere Ingrida Šimonyte telefonu aptarė situaciją dėl vakcinų nuo koronaviruso bei Europos gaivinimo fondą.

„Geras pirmasis telefono skambutis su Lietuvos premjere Ingrida Šimonyte dėl mūsų darbo su vakcinomis ir dėl Lietuvos planų, susijusių su #NextGenerationEU ir biudžetu“, – tviteryje trečiadienio vakarą rašė EK vadovė.

Pasak I. Šimonytės, tai buvo mandagumo skambutis, kuriuo U. von der Leyen pasveikino su paskyrimu ir išreiškė palaikymą siekiui turėti labiau lyčių požiūriu subalansuotą ministrų kabinetą.

„Trumpai aptarėm procedūrą, kokie dar žingsniai iki įgaliojimo, aktualijas su kovidu ir iššūkius, kurie lauktų Vyriausybės pradėjus darbą, dėl pandemijos ir RRF (Europos ekonomikos gaivinimo planas – BNS)“, – BNS sakė I. Šimonytė. 

Anot jos, pokalbio metu taip pat sutarta glaudžiai bendradarbiauti sprendžiant bendrus iššūkius ir įgyvendinant bendrus europinius uždavinius.

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė parlamentarę I. Šimonytę ministre pirmininke.

Konservatorių atstovė ministre pirmininke paskirta po to, kai antradienį jos kandidatūrai pritarė Seimas: už ją balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo dešimt, susilaikė 41 parlamentaras.


Rašyti komentarą...
N
Nesupratau
2020-11-26 00:03:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje tik 2 mln. gyventojų, o skiepų perkama 7 mln. Ar čia visiems po du?
Atsakyti
-1

F
Finansininkai
2020-11-25 22:59:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Varnas varnui akies niekaip nekirs....!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų