Sinoptikai kalba, kad vieną problemą keis kita: šalnų galime sulaukti jau netrukus

Trečiadienį Lietuvoje orai buvo išties lietingi, ypač pirmoje dienos pusėje. Popiet lietaus debesys tirpo ir retėjo. Artimiausią naktį lietaus debesys telksis daugiausia ties šiaurine šalies dalimi, ten vis palis, o pietuose žada atsiverti pragiedruliai. Kai taip nutiks, galima tikėtis ir šalnų. Tai reiškia, kad vieną problemą keis kita – lietaus bus mažiau, tačiau vėsos – daugiau.

Ketvirtadienį kartkartėm lis arba lynos šiaurinėje šalies dalyje, taip pat pajūryje, kitur tikėtini vos keli lašai iš pavienių debesų. Vyraus debesuotas dangus, tačiau vientisas debesų apklotas tirps, driks, atsivers ir pragiedruliai.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruduo Vilniuje

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai šviesės. Naktį vyraus debesuotas dangus, pragiedrėjimai tikėtini tiktai pietuose. Šiaurėje ir vakaruose lis beveik nuolat, kitur – kaip pasiseks. Dieną lietus telksis irgi daugiausia šiaurėje bei vakaruose, bet bus jau menkas. Oras naktį atvės iki 5–7, pietuose 1–3 šilumos, bet čia bus ir šalnų. Dieną bus iki 11–12, šiaurėje 7–9 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį kai kur truputį palis, nusistovės šiaurinių krypčių vėjas. Oras naktį atvės iki 3–5 laipsnių šilumos, bet vietomis bus ir šalnų, dieną šils iki 8–10 laipsnių šilumos.

Šeštadienį lietaus tikimybė menka, vyraus ramūs ir šviesūs orai. Naktį vyraus 2–4, prie jūros 6 šilumos, dieną šils iki 7–9 laipsnių šilumos. Sekmadienį kai kur truputį palis, bus nežymiai šilčiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų