Monkevičius kreipėsi į merus: siūlo mokyklų vadovams skirti priemokas už išaugusį darbo krūvį

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius kreipėsi į merus, ragindamas skirti priemokas mokyklų vadovams už išaugusį darbo krūvį dėl koronaviruso valdymo. 

Algirdas Monkevičius (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

„Mokyklų vadovų darbo krūvis tikrai yra išaugęs, nes jie visomis išgalėmis stengiasi įgyvendinti operacijų vadovo sprendimus ir rekomendacijas, suvaldant srautus, išlaikant atstumą, organizuojant maitinimą ir kitus veiksmus, būtinus užtikrinti mokinių ir mokytojų saugumą ir švietimo sistemos funkcionavimą“, – sakoma ministro rašte. 

Merų prašoma įvertinti mokyklų vadovų pastangas ir skirti jiems priemoką už papildomą darbo krūvį. Ji gali siekti iki 30 proc. pareiginės algos pastoviosios dalies dydžio. 

Priemoka gal ir nekompensuos didžiulės įtampos ir papildomų darbų, kuriuos šiuo metu atlieka mokyklų vadovai, padedami jų komandų, tačiau tikime, kad bus bent nedidelė kompensacija už sutelktą darbą, itin sudėtingų sprendimų paieškas ir demonstruojamą nepaprastą kūrybiškumą suvaldant skirtingas situacijas“, – teigia A. Monkevičius.


Rašyti komentarą...
A
2020-09-18 12:28:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal valytojom mokėkit priedus uz darba nuo ryto iki vakaro.ir be reikalo.nuo viruso juk saugo kaukės,atstumai ir ranku dezinnfekciją
Atsakyti
0

A
Aniceta
2020-09-18 12:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavaduotojai ir mokytojai dirba daugiau negu direktoriai, čia kvepia gal rinkimais. Vadovas tik atstovauja mokyklos bendruomenę, kaip galima algą kelti vienam? Nelogiškas ministro žingsnis!!!
Atsakyti
0

M
Milda
2020-09-18 12:57:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam papildomas krūvis, vadovams ar mokytojams? Didžiulį papildomą krūvį gauna valytojos, gal apie jas kas pagalvotų, nes visa dezinfekcija ant jų pečių, o vadovui net iš kabineto nereikia išeiti, kad pavadovauti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų