Radviliškio rajone – trys nauji Covid-19 atvejai

Radviliškio rajone – dar trys koronaviruso atvejai. Apie naujus atvejus Radviliškio rajono savivaldybė antradienio vakare pranešė pati, šia žinia pasidalindama socialiniame tinkle. Jis, kaip įtariama, susijęs su ligoninės slaugos skyriumi.

Koronavirusas (nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)

„Šiandien pasiekė žinia apie tris naujus COVID-19 ligos atvejus Radviliškio rajone. Visi trys asmenys tirti dėl pasireiškusių šios ligos simptomų.

Visais trimis naujai patvirtintais atvejais susirgusieji izoliuoti, su jais turėjusieji kontaktą informuoti apie izoliacijos būtinybę“, – rašoma pranešime.

Savivaldybė primena, kad Radviliškio ligoninėje ligonių lankymas yra draudžiamas.

„Radviliškio ligoninė informuoja, kad visoje ligoninėje ligonių lankymas draudžiamas.

Šiuo metu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai renka duomenis ir teikia rekomendacijas apie tolesnius veiksmus.“

Per parą – 11 atvejų

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad antradienio rytą Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo, jog per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 11 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. 6 iš jų registruoti Kauno, 3 Vilniaus ir po 1 – Klaipėdos bei Telšių apskrityse. 

Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 8 žmonės. 3 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. Įvežtinių atvejų per praėjusią parą neregistruota. 

7 atvejai siejami su židiniais 

4 vakarykštę parą Kauno apskrityje registruoti atvejai siejami su židiniu Raseinių policijoje. Visi asmenys yra šios įstaigos darbuotojai. Iš viso su protrūkiu šiuo metu siejama 17 koronaviruso atvejų. 

REKLAMA

Dar 1 Kauno apskrityje patvirtintas atvejis siejamas su protrūkiu Vilniaus Gedmino technikos universiteto (VGTU) bendrabutyje. Vertinama, kad iš viso su židiniu siejami 4 atvejai. 

Klaipėdoje praėjusią parą registruotas atvejis siejamas su židiniu „Klaipėdos energijoje“. Tai jau 10-asis susijęs atvejis. 

Tuo metu, Vilniaus apskrityje COVID-19 liga per vakar patvirtinta asmeniui, kurio susirgimo aplinkybės siejamos su Vilniaus Gabijos progimnazija. Asmuo yra užsikrėtusio vaiko šeimos narys. Iš viso šiuo metu su židiniu siejami 9 COVID-19 atvejai. 

Be to, dar 1 asmuo, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė po kontakto su asmeniu, kuriam patvirtintas koronavirusas, tačiau atvejis, šiuo metu turimais duomenimis, nepriskiriamas infekcijos židiniams. 

3 asmenų užsikrėtimo aplinkybės dar nėra aiškios 

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė 3 asmenys (po 1 – Vilniaus, Kauno ir Telšių apskrityse). 

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 3397 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1202 asmenys, 2094 – pasveiko. 

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesorius Mindaugas Stankūnas pastebėjo, kad 11 naujų COVID-19 atvejų šiuo metu yra mažiausia reikšmė nuo rugpjūčio 5 d.


Rašyti komentarą...
H
Ha
2020-09-15 20:22:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai idomu uz ka tie gydytojai gaidziai atlyginima gauna jei jie ten sedi be darbo pats buvau ir maciau bimbineja ir viskas o ligoniu neprima tevukau tame paciame Radviliškyje pas gydytoja negali patekti o abu invalidai pamirs tai as juos visus po teismus uztampysiu uzpis..so jau su savo koronomis ir visais tais briedais
Atsakyti
-2

S
Skaitytojas
2020-09-15 21:27:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skalaukit burna bet negerkit vandenilio peroksidu valant dantis korona neuzkibs
Atsakyti
0

R
Ruta
2020-09-15 23:26:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas kaip baisu nebegazdinkit daugiau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų