Gražių orų dar sulauksime: savaitės pabaigoje džiaugsimės saule

Aukšto ir žemo slėgio sritys Europos padangėje šoka savo šokius. Baltijos apylinkėse lėmusi gražius orus aukšto slėgio sritis dabar tolsta į šiaurės rytus ir tuo pat metu Lietuvos link juda nuo pietuose esančio ciklono atitrūkęs atskiras žemo slėgio branduolys. Jis lietaus debesis mums ir atplukdys.

Šiandien kai kur truputį palynojo, ryte daug kur nenorom sklaidėsi rūkas. Šį vakarą orai bus debesuoti, šiaurėje su pragiedruliais. Apie vidurnaktį iš pietų atkeliaus lietaus debesys. Iki ryto palis daug kur, bet šiaurėje tikimybė menka. Kur nors lietus gali būti smarkokas.

Trečiadienį vyraus debesuotas dangus, vakarop kai kur su pragiedruliais. Kai kur palis, didžiausia tikimybė – vakarinėje šalies pusėje. Kur nors gali ir perkūnija pasigirsti. Visgi vyraus negausus lietus.

„Kitaip tariant, artimiausią parą didelių stebuklų nebus. Vyraus debesuoti orai, kai kur atsivers ir pragiedrulių.

Naktį palis daug kur, dieną jau tik kai kur, bet labiau tikėtina, jog šalies vakaruose. Dažniausiai lietus bus įprastas, bet kur nors gali palyti ir smarkokai, su perkūnija.

Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12 – 13 laipsnių šilumos, dieną šils iki 18 – 20 laipsnių, šalies rytuose iki 22 – 23 laipsnių“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Ketvirtadienį vyraus gražūs, dieną saulėti orai. Jeigu ir palis, tai tik dieną, šalies vakaruose ir mažai.

Oras naktį atvės iki 13 – 15 laipsnių, dieną šils iki  19 – 21 laipsnio šilumos. Penktadienį irgi gali šiek tiek palynoti prie jūros, vakarinėje Žemaitijos pusėje.

Kitur lietaus tikimybė menka. Oro temperatūra išliks labai panaši.

„Kol kas numatomi švelnūs, rugsėjo mėnesiui būdingi orai“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
G
Genutė
2020-09-01 18:17:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liuks orai , gal pradės grybai augti , gali palyti iki išeiginiu ir stpriau ir dažniau .
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų