Aiškėja, kaip dukra padegė savo motiną: senolė Kauno klinikose, būklė – sunki

Motinos ir dukros ilgalaikiai pykčiai Jonavoje baigėsi siaubingu išpuoliu. Dukra, apipylusi degiu skysčiu, padegė savo motiną, o šiai užsiliepsnojus, bandė ją gesinti skuduru.

Stipriai apdegusi senolė atsidūrė Kauno klikose, jos būklė sunki, o keturiasdešimtmetė jonavietė suimta.

Pareigūnai į teismą atvežė 43-ejų įtariamąją. Jonavietė surengė siaubingą egzekuciją savo motinai – ją padegė. Šiurpus incidentas įvyko pavakare Jonavoje, Klaipėdos gatvės daugiabutyje.

„Nuvykus išsiaiškino pareigūnai, kad dukra degiu skysčiu apipylė savo motiną ir uždegė. Konfliktas įvyko išgertuvių metu“, – sako laikinas Jonavos policijos vadovas Raimondas Zinkevičius.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja, kaip dukra padegė savo motiną: senolė Kauno klinikose – būklė sunki

Pro balkoną rūkstančius dūmus išvydo praeiviai ir iškvietė tarnybas. Kaimynai sako, kad apie septintą vakaro užuodė svilėsių tvaiką

 „Anoje pusėje buvo atidarytas mano balkonas. Sėdžiu, mezgu ir galvoju, kas čia dega... Žiūriu, kad iš apačios kažkoks tai eina, bet aš nesupratau, iš kur eina tie degėsiai.“

Atvykę ugniagesiai rado atlapotus buto trečiajame aukšte langus ir atviras duris, iš buto sklido degėsių smarvė. Kambaryje ant grindų mėtėsi smilkstantis skuduras. Greičiausiai, akimirkai susivokusi, ką padarė, dukra skuduru bandė užgesinti gyvu fakelu virtusią motiną.

„Buvo policija, buvo greitoji, buvo gaisrinės“, – pasakoja liudininkas.

Moteris stipriai apdegė veidą, kaklą, krūtinę. Atvykę medikai sutvarstė žaizdas ir skubiai išvežė į Kauno klinikas.

Nors ji pati pajėgė nueiti iki greitosios, ligoninėje jos būklė pablogėjo. Nudegimai itin stiprūs.

Sunkiai protu suvokiamą išpuolį surezgusi dukra atsidūrė areštinėje – ji buvo stipriai apsvaigusi. Alkotesteris parodė 3 promiles.

REKLAMA

„Buvo policija, paskui antrąsyk atvažiavo, tą mergiščią su atrankiais išvedė. Girta, jau vedė policininkai, tai matosi, kad jau pagėrus, ten butas,tai ne duok Dieve“, – teigia liudininkė. 

Aiškėja, kad abi moterys jau ne kartą buvo atsidūrusios teisėsaugos akiratyje. Dukra pareigūnams seniai žinoma dėl įvairių nusižengimų.

„Įvairūs buitiniai triukšmai, vaikų nepriežiūra – tokie administraciniai nusižengimai. Nepasakyčiau, kad labai dažnai, bet policijai tas adresas buvo žinomas“, – kalbėjo R. Zinkevičius.

Prieš keletą metų iš dukros buvo atimti vaikai. Nors dabar ji gyvena kitame mieste, pas motiną užsuka dažnai. Šią savaitę ji viešėjo kelias dienas.

Čia renkasi įvairaus plauko stikliuko mėgėjai, vyksta daugiadienės išgertuvės, o kai dukra su motina apsvaigsta – abi vis pykstasi.

Dažna konfliktų priežastis – prarasti dukros vaikai ir motinos žiaurios praeities nuodėmės: „Susitiko su motina, jei tiesą pažiūrėtumėt, tai motina irgi tokia – už savo vyro nužudymą sėdėjo. Tai tokia šeimynėlė.“

Padegtoji beveik prieš trylika metų peiliu nudūrė savo vyrą, ilgus metus praleido kalėjime. Grįžusi dar labiau įniko į svaigalus.

Keturiasdešimtmetė jonavietė prisipažino įvykdžiusi siaubingą išpuolį prieš motiną. Teismas ją leido suimti 20 parų.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Už sužalotą šeimos narį gresia iki 3 metų nelaisvės.


Rašyti komentarą...
B
Blaivininkas
2020-08-28 21:34:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net ir nuo šios nelaimės, valdžia nusiplauna rankas tik įspėjimu, kad, vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.
Atsakyti
-5

D
Dalia
2020-08-30 09:44:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėtų būti drastiškos bausmės visiems pijokams ir pijokėms. Ir reikia juos priverstinai įdarbinti. Truputis diktatūros dar niekam nepakenkė
Atsakyti
0

T
To deja
2020-08-30 15:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
prie ko cia karantinas? Jei zmoniu gyvenimo budas yra pijokavimas, tai nei Ceryga nei Prezidentas pijokams snukiu neuzklijuos kad negertu.... Parasykit ka nors protingo, o jei nesugalvojat tai geriau nieko nerasykit
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų