Košmaras Jonavoje: dukra apipylė motiną degiu skysčiu ir ją padegė

Policijos departamentas praneša, kad rugpjūčio 27 d. apie 19 val. 2 min. Jonavoje, Klaipėdos g., bute kilo konfliktas tarp dviejų moterų.

Pirminiais duomenimis, neblaivi (3.01 prom. alkoholio) moteris (g. 1977 m.) apipylė degiu skysčiu ir padegė moterį (g. 1950 m.).

Nukentėjusioji dėl nudegimų paguldyta į ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl artimo asmens nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Netrukus paaiškėjo sukrečiančios šio įvykio aplinkybės. Aiškėja, kad visiškai girta moteris taip sužalojo savo motiną.

Iš buto rūkstančius dūmus pastebėjo praeiviai, kurie ugniagesiams pranešė, kad iš priešais esančio namo buto matyti juodi dūmai.

Durys buvo atidarytos, bute jautėsi stiprus degaus skysčio kvapas, degimo nebuvo. Lovoje gulėjo sąmoninga apdegusi moteris, kambaryje buvo numestas užgesintas skuduras, atidaryti buto langai.

Atvykę medikai nukentėjėlei suteikė pirmąją pagalbą, sutvarstė vietoje ir išvežė į gydymo įstaigą. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.


Rašyti komentarą...
L
Leva
2020-08-28 09:25:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jau visai nuo to alkoholio susisuka protas anksčiau taip nebūdavo bijodavo mamai į akis šokti o dabar jau maži vaikai muša mamas kodėl yra vaikų teises kurie gina vaikus o mamų ir tėvų niekas negina kodėl nėra tėvų teisių kurie gintų juos nuo vaikų smurto tėvams.
Atsakyti
-17

J
Jonas
2020-08-28 08:58:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia dukra 10metu i kalejima
Atsakyti
-10

V
Vitalijus
2020-08-28 09:11:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nušaut
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų