Aiškėja, kaip pro langą Radviliškyje iškrito dvimetė: tėvas teigia, kad balkonas galėjo atsidaryti pats

Per parą šalyje pro langus ir balkonus iškrito du mažamečiai vaikai. Radviliškyje pro balkoną iškrito vos dvejų metukų mergaitė, ji šiuo metu gydoma reanimacijoje. Kita nelaimė įvyko Klaipėdoje, kur pro langą persisvėręs iškrito vienerių metų berniukas.

„Tas fotelis čia buvo taip pristumtas, ji sau užsilipo ir šoko“, – dvejų metų mergaitės Amelijos tėtis rodo balkoną, pro kurį iškrito jo mažametė dukra.

Nelaimės metu, šeštadienį ryte, mergaitės tėtis sako miegojęs, ir esą negirdėjęs kaip dukra atsidūrė nelaimės vieta tapusiame balkone.

„Čia tas balkonas jis kartais atsilaisvina, gali būti, kad atsidaro pats ir čia sužiūrėt yra labai sunku. Aš miegojau, žmona, matomai, ar darė valgyt, aš nežinau tuo tarpu. Taip gavos, kad ji nubėgo, reiškias“, – pasakojo mergaitės tėtis Domas.

Šiuo metu pro balkoną iškritusi mergaitė išvežta į ligoninę dėl viso kūno sukrėtimo. Jos tėvas sako, kad dukra dėl patirtų sužalojimų gydoma reanimacijoje.

„Kiek girdėjau iš mamos, nei lūžių nieko nėra, galvos sutrenkimo irgi nėra, tik tiek, kad buvo rastas vinukas prarytas, bet daktarai sakė, kad viskas normaliai, laukia, kol iškakos. O dabar yra reanimacijoj, tai nežinau“, – kalbėjo mergaitės tėvas.

Nelaimės liudininkė tapusi kaimynė sako, kad pamačiusi taip aukštai įsitaisiusią mažylę, dar bandė ją gelbėti, tačiau, deja, nespėjo.

„Žiūriu jis atsisėda ant to bordiusiuko, aš bandžiau rėkti, kad, mažel, iškrisi ir ant tų žodžių, bimpt ir nukrito. Kaimynka parvažiavo su dviračiu, sakau, vaiks iškrito. Su koja man blogai, Sakau, vaiks iškrito, tai kaimynka nulėkė, pasižiūrėjo ir nulėkė tėvams pasakyti, kad iškrito“, – pasakojo kaimynė.

Portalas tv3.lt primena, kad šeštadienio rytą, apie 10.05 val., Radviliškyje iš balkono iškrito dvimetė mergytė. 2018 m. gimusi mergaitė dėl viso kūno sukrėtimo paguldyta į ligoninę. Aplinkybės aiškinamos.


Rašyti komentarą...
n
nu
2020-08-09 20:47:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet tevas koks atsi-ma-rozi-nes....
Atsakyti
-7

M
Mama
2020-08-10 06:41:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur tėvelio atsakomybė? Tai sutvarkyt senei reikėjo, kad neatsidarinėtu. Pipėc motkelė byb žino kur ir kū veikia aš bele pamiegisiu. Va ęia tai tėveliai. Daugiau tokių nebauskit, paglostykit. Taip ir kris vaikai toliau.
Atsakyti
-23

V
Vaidone
2020-08-10 08:06:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kszkas painaus bet nelaime tai siaubinga-ir subijej reikia akis tureti atsipslaidave tevai tos jausmas
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų