Vasaros pramogos (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Europos padangėje karaliauja aukšto slėgio sritys – jos lems labai ramius, menkai debesuotus orus. Lietaus šiandien bus tik kai kur pietuose ir toli šiaurėje. Lietuva bus vos ne aukšto slėgio srities viduryje, todėl ir šiandien čia orai vėl bus ramūs, dieną saulėti ir labai šilti. Tokie pat jie bus ir sekmadienį.

Šeštadienį vyraus giedri ir saulėti orai. Vėjas bus labai silpnas ir saulei šildyti orą tikrai netrukdys. Yra tikimybė, kad virš Baltijos atsiras pavienių lietaus debesų, ir yra labai menka teorinė tikimybė, kad kuris nors jų atklys į mūsų pajūrį.

„Kitaip tariant, šiandien numatomi puikūs orai. Ir naktį, ir dieną vyraus giedras arba labai menkai debesuotas dangus, todėl diena bus saulėta. Vėjas silpnas arba visai jokio. Teorinė labai menko lietaus tikimybė dieną yra, bet greičiausiai jūs to debesies net iš tolo nematysite. Dieną šils iki 29 – 30, pietuose 32 laipsnių karščio“, – pastebi sinoptikas Naglis Šulija. 

Sekmadienį tokia pat teorinė lietaus tikimybė kur nors pajūryje, todėl galima sakyti, kad orai bus puikūs. Naktį vėl vyraus 15 – 17, dieną 27 – 29 laipsniai šilumos. Pirmadienio naktį lietaus nebus, dieną vietomis trumpai nulis vasariškas lietus, kur nors galbūt su perkūnija. Naktį vėl 15 – 17, dieną vėl 27 – 29 laipsniai.

„Ką gi, orai puikūs, belieka nebent pridėti, kad kitą savaitę jie laipsniškai atvės“, – įspėja N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų