Vilnius palaiko Beirutą: Libano vėliavos spalva nušviesti Vilniaus tiltai

Šią savaitę Libano sostinę Beirutą sudrebinęs milžiniškas sprogimas pražudė mažiausiai pusantro šimto žmonių ir sugriovė ištisus miesto kvartalus. Vilnius šįvakar siunčia palaikymo žinutę tragedijos sudrebintai šaliai – centriniai sostinės tiltai nušviesti Libano vėliavos spalva, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime. 

Vilnius palaiko Beirutą: Libano vėliavos spalva nušviesti Vilniaus tiltai (nuotr. Kastyčio Mačiūno)

„Norime išreikšti savo palaikymą ir užuojautą visiems šiuo metu Beirute esantiems žmonėms – Vilnius ir Lietuva galvoja apie jus, likite stiprūs ir atsitieskite”, – sako mero pavaduotojas Vytautas Mitalas. 

Po sprogimo uoste apie 300 tūkst. Beiruto gyventojų neteko namų, o padaryta žala pirminiais duomenimis siekia mažiausiai 3 mlrd. dolerių (2,5 mlrd. eurų).


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-08-08 09:11:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jau nebesibalantiruok tu niekur, nusiteisk, palauk sroko galo ir varyk atgal į Ameriką, nereikia tokių politikų, kaip tamsta, be tavęs jų į vales jau turim, baik pykdyti normalius zmones, pilitike tu, jau parodei kokia esi, pabėgusi iš Lietuvos pinigus gar emiai iš mūsų, negana, kad nusizengiai priesaikai, kurią davei!
Atsakyti
0

G
Gana
2020-08-11 16:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu gal pilstuką padėk šalin Petrai, pakaks. Nusisneki stipriau, nei narkomanas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų