Plinta melaginga informacija apie Lietuvoje neva įvestą karantiną

Laukiant, kol Vyriausybė trečiadienį priims sprendimą dėl prievolės dėvėti kaukes viešose vietose, „Facebook“ sparčiai plinta melaginga informacija apie neva jau priimtus apribojimus gyventojams.

Koronavirusas (nuotr. SCANPIX)

„DĖMESIO! Įvesta 16 karantino ribojimų: už jų nesilaikymą bus taikoma baudžiamoji atsakomybė“, – skelbia tinklalapio naujausios.lt antraštė. 

Tekstas publikuotas liepos 28 d., antradienį. Tačiau tekste skelbiamas kovo 14 d. naujienų agentūros BNS parengtos publikacijos tekstas. 

Melaginga antraštė

Nauji apribojimai nenumatomi

Tekste kaip nauja pristatoma informacija yra melaginga. Trečiadienį Vyriausybė turi priimti sprendimą, ar gyventojams kai kuriose viešose vietose bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, tačiau nenumatomi jokie kiti apribojimai. 

„Mes matome, kad tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje susirgimų skaičius didėja. (...) Kol kas mes siūlysime dėvėti kaukes tik uždarose patalpose, tai būtų viešasis transportas, prekybos centrai, parduotuvės, kur yra didesnis žmonių kiekis“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

REKLAMA

„Ekonomika turi gyvuoti, darbo vietos turi likti, žmonės turi dirbti, eiti į darbą, todėl mums reikia išmokti gyventi su apsaugos priemonėmis“, – pridūrė jis.

Apsauginių veido kaukių dėvėjimas šalyje buvo privalomas tam tikru metu per karantiną, šį pavasarį įvestą dėl koronaviruso grėsmės. Šiuo metu kaukės yra rekomenduojamos.

Primename, kad oficialią informaciją apie šalyje priimamus apribojimus bei epidemiologinę situaciją skelbia Vyriausybė, Sveikatos apsaugos ministerija, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras.


Rašyti komentarą...
M
MARIJA
2020-07-29 10:34:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per visa lietuva suzvejojo kelis simtus besimptomiu koroniniu ir jau kaukes deda 2,7 milijono gyventoju.kur logika kad cia jau pandemija?ki tuo tarpu kitomis ligomis serga ir negydomi mirsta tukstanciai.ir valdziazmogiams pochum,TAUTOS ZUDYMAS
Atsakyti
-19

N
Nuomonė
2020-07-29 10:30:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Melaginga informacija plinta nuo pat pradžių kovo. Kai gripas pasibaigė, tai įvedė niekam nereikalingą, perdėtą ekstremalią padėtį!!! Čia tokie besmegeniai, kad toliau nėra kur. KAI MEDICINA POLITIZUOJAMA, TAI JAU NEBE MEDICINA TAI GENOCIDAS .
Atsakyti
-17

M
Manau
2020-07-29 10:34:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Platinti melą dezinfekuoti žmonės ir kelti paniką proto nereikia.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų