Šeštadienį Vilniuje savo automobiliuose šimtai tikinčiųjų melsis už medikus ir sergančiuosius

Šeštadienį „ŽMONĖS Cinema drive-in“ kino teatre Vilniuje vyks nemokamas renginys „Malda už tylius lyderius“, kurio metu Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, pastorius Saulius Karosas, kunigas Algirdas Toliatas kvies visus Lietuvos žmones susitelkti bendrai maldai už medikus bei kitus šių dienų kasdienybės lyderius, tyliai dirbančius priešakinėse linijose, rašoma pranešime spaudai.

Malda (nuotr. 123rf.com)

150 – automobilių ir 300 žmonių, tiek laikantis visų saugumo reikalavimų karantino metu, talpins renginys lauke. Dalyviai, saugiai sėdėdami savo automobiliuose, taip pat turės galimybę išvysti išskirtinį keliautojo ir TV laidų vedėjo Bear Grylls pranešimą iš 2019 metų Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK) bei muzikos grupės „Iš arčiau“ pasirodymą. 

Planuojama, kad automobiliai į renginio vietą bus įleidžiami nuo 14 val., pats renginys truks iki 16 val.

Tyliu lyderiu galime būti kiekvienas

Anot kunigo Algirdo Toliato, dažnai įsivaizduojame lyderius charizmatiškus, kūrybingus, nepalaužiamus, na beveik kaip super herojus, tačiau ne mažiau yra svarbu yra ir ta tylioji lyderystė.

„Pavyzdžiui, pakelti šiukšlę savo aplinkoje. Ar bent jau nenumesti jos pačiam. Susilaikyti nuo užgaulaus komentaro ar piktdžiugiško kaltų ieškojimo. Tokia buitinė lyderystė, kur kiekvienas gali imtis mini iniciatyvų ir drauge su kitais bendraminčiais labai konkrečiai keisti pasaulį, pradedant nuo savęs. Didžiausia lyderystė –  tai atlikti iš visos širdies savo pareigą ar net truputį daugiau, nesitikint jokios padėkos“, – tylios lyderystės principus vardina A. Toliatas.

REKLAMA


Rašyti komentarą...
T
T
2020-04-23 11:31:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tas cirkas,melstis gali tukstanciai ir namuose.Maldai reklamos ir parodomuju cirku nereikia.Zmones,susimastykit apie savo tikejima,ir kam butent tokia malda yra reikalinga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų