„Sodra“ uždaro du skyrius – Covid-19 atvejų yra Vilniuje ir Ukmergėje

Dėl dviems darbuotojams nustatyto Covid-19 viruso uždaromi du „Sodros“ skyriai – Vilniaus teritorinis skyrius Laisvės prospekte ir Ukmergės skyrius. Vilniuje dirbo apie 500, Ukmergėje per 40 darbuotojų.

Sodra (nuotr. stop kadras)

„Du mūsų darbuotojai – vienas Vilniuje ir vienas Ukmergėje pranešė apie teigiamus COVID-19 testus, dar vienas atvejis Vilniuje tiriamas, todėl uždarome pastatus, kuriuose šie specialistai dirbo, ir laikysimės visų reikalaujamų procedūrų“, – pranešime rašo „Sodra“.

Klientų tiesiogiai neaptarnaujame nuo pat karantino pradžios. Kadangi tokiai situacijai ruošėmės, esame pasirengę laikinai svarbiausias šių skyrių funkcijas perduoti kitiems padaliniams, kad užtikrintume veiklos tęstinumą.

Gyventojai neturėtų pajusti paslaugų sutrikimų – visos išmokos turėtų būti paskirtos ir išmokėtos laiku“, – pranešime cituojama „Sodros“ direktorė Julita Varanauskienė.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-03-26 12:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dabar kitokių ligų neekzistuoja, tik koronės virusas? Pamiršot, kad gripo epidemija dar vis niekur neišgaravo- tas pats virusas su pasėkmėm- plaučių uždegimo ir širdies ligų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų