Atvira poros išpažintis: dėl prarastų keturių vaikų kaltina vienas kitą

„TV Pagalbos“ studijoje – skausmingas ir susimąstyti verčiantis pokalbis su šeima, kuri neteko net keturių savo vaikų. Raseinių rajone, Dievogalos kaime gyvenantys Darijus ir Laima savo mylimų vaikų neteko po išgertuvių. Poros namuose šiandien vaikų kambarys tuščias, tėvų širdis veria nuolatinė širdgėla, o susigrąžinti atžalas vilties mažai. Vaikų teisės ne tik atėmė vaikus, bet dar pareikalavo mokėti daugiau kaip tūkstantį eurų per mėnesį už jų išlaikymą. 

Laidos metu „TV Pagalbos“ žurnalistas Edgaras Navickas klaus tėvų, ar jie tikrai myli savo vaikus, ar nori juos susigrąžinti tik dėl užgriuvusios finansinės naštos. Anksčiau pora iš valstybės gaudavo pinigų vaikų išlaikymui, o dabar, kai juos atėmė, patys valstybei turi sumokėti tiek, kiek niekada gyvenime Lietuvoje nėra uždirbę. 

„Net neįsivaizduojame, kur gauti tiek pinigų. Gauname bedarbio pašalpą ir tiek“, – laidos metu nepavydėtiną situaciją atskleis Darijus. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atvira poros išpažintis: dėl prarastų keturių vaikų kaltina vienas kitą

Laima tris vaikus buvo praradusi ir anksčiau su kitu vyru, todėl dar kartą netekusi vaikų dėl to kaltina ir savo vyrą, kuris į namus nuolat parnešdavo alkoholio ir sunkią vaikystę. Matydama, kad vyras nesiliauja gerti, moteris gėrė kartu su juo. Ji atskleis, kad Darijų labai myli, tarp jų nepasitaikydavo nei didelių barnių, nei peštynių, kurios įprastos kitose nepasiturinčiose šeimose.

„Žlugdžiau savo gyvenimą toliau. Aš nuo mažų dienų savo gyvenime daug vilties neturiu. Mano mama irgi benamė buvo, kur norėjo, ten eidavo gyventi, tėvai buvo pijokai, negavau aš meilės. Bet Darijų aš labai mylių, mes niekad nesimušėme, nesibarėme“, – atskleis daugiavaikė motina. 

REKLAMA

Darijus pasakos, kad niekada negalėjo pasigirti ypatingai gera sveikata – jo širdies darbą šiuo metu palaiko stimuliatorius, tačiau dėl vaikų materealinės gerovės jis tikina visada stengėsi kiek įstengė, tačiau išgerinėjimams atsispirti negalėdavo.

Nors gyvenimą kaime jiedu su žmona pradėjo nuo nulio, dabar jų namai tikrai neprimena asocialių žmonių landynės. Prieš trejus metus gautas apleistas socialinis būstas po truputį virto jaukiais namais ir jiems, ir jų vaikams.

„Aš pats kiek galiu, kiek yra sveikatos dirbu lauko baldus, pavėsines. Esu kaltas ir aš, kad užvesdavau tuos užgerinėjimus. Kalta ir ji, juk ji mama, galėjo ir negerti. Gal trūko mano dėmesio jai. Net neįsivaizduoju, kas nutiko ir kodėl“, – dėl susiklosčiusios situacijos savo žmoną kaltins vyras. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

Visą pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
D
DinAs
2020-02-23 16:13:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas jai tokius antakius nupiešė?
Atsakyti
0

A
Argi jau taip sunku apsieiti be alkoholi
2020-02-23 20:05:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bėda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų