Nausėda toliau ragina Narkevičių trauktis: ministrams galioja moralės reikalavimai Skvernelis tam nemato pagrindo

Prezidentas Gitanas Nausėda toliau ragina susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių trauktis, nes ministrams galioja ne tik teisiniai, bet ir moraliniai reikalavimai, pirmadienį pareiškė šalies vadovo atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Jaroslavas Narkevičius (nuotr. stop kadras)

Taip Prezidentūra reagavo į premjero Sauliaus Skvernelio poziciją, kad jis nemato teisinio pagrindo atstatydinti susisiekimo ministro.

„Prezidentas praėjusią savaitę labai aiškiai išsakė savo nuomonę – ministras prarado visuomenės ir valstybės vadovo pasitikėjimą ir privalo trauktis“, – pirmadienį žurnalistams Prezidentūroje sakė A. Bubnelis.

„Ministrui galioja ne tik teisiniai, tačiau, visų pirma, moralės reikalavimai. Premjeras kaip niekas kitas turėtų tai žinoti“, – pridūrė jis.

J. Narkevičius sulaukė kritikos dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo, vizito Jungtiniuose Arabų Emyratuose, pietų valstybės įmonių sąskaita Dubajuje ir Minske, lėšų skyrimo asfaltuoti gatves savo rinkimų apygardoje ir prie premjero namų, taip pat dėl gyvenimo Seimo viešbutyje aplinkybių.

Premjeras S. Skvernelis pirmadienį tvirtino, kad priekaištai susisiekimo ministrui turi būti teisiškai įvertinti ir patikrinti, nes dalis kaltinimų jam nepasitvirtino, pavyzdžiui, dėl brakonieriavimo.

Ministras pirmininkas taip pat pareiškė, kad nedarys skubotų sprendimų, kurie griautų valdančiąją koaliciją ar darytų įtaką Vyriausybės stabilumui.\

REKLAMA

„Nematau šiandien nė vieno teisinio fakto, pagal kurį būtų galima reikšti pretenzijas ministrui, kad jis turėtų trauktis“, – pirmadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė Vyriausybės vadovas.

Narkevičius sako gerbiantis prezidento poziciją, bet žada dirbti toliau

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako gerbiantis jį trauktis raginančio prezidento Gitano Nausėdos poziciją, bet turėdamas Vyriausybės ir koalicijos partnerių palaikymą dirbs toliau.

J. Narkevičius taip pat sakė pirmadienį dar ketinantis aptarti savo likimą su premjeru.

„Aš vertinu visus pasakymus, labai rimtai vertinu, vertinu taipogi mane palaikančius pasakymus – Lenkų rinkimų akcijos, mane delegavusios partijos pirmininko, koalicijos partnerių – Ramūno Karbauskio, gerbiamo Gedimino Kirkilo, šiandien išsakytą gerbiamo premjero (poziciją – BNS). Trumpai kalbant, dirbu toliau, sprendžiu valstybei svarbius klausimus“, – žurnalistams Vyriausybėje teigė J. Narkevičius.

„Gerbiu prezidento poziciją (...), daugiau informacijos bus laikui bėgant, dabar koncentruojuosi į darbus, darbinius santykius, valstybei svarbius darbus“, – pridūrė jis.

J. Narkevičių į susisiekimo ministro pareigas delegavo Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, šiemet po prezidento rinkimų prisidėjusi prie valdančiosios koalicijos.


Rašyti komentarą...
I
Iš klaipėdos
2019-12-02 13:49:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunku ka pagalvoti kaip galima an tiek nugribauti. Kap premjeras gali patiketi ministro zodziais o ne prezidento tiesiog virsune. Tai gal patikekime ir minedu kad populiarus dainininku, bet taip buti negaletu nes blogai dainuoja. Tai gaunasi ir suministru.
Atsakyti
-1

K
KESTAS
2019-12-02 14:32:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
MASE NUSIZENGIMU
Atsakyti
0

K
KESTAS
2019-12-02 14:33:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
MASE NUSIZENGIMU
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų