Po pirmojo sniego ateina šilumos pliūpsnis: oras šils, bet yra ir blogoji žinia

Savaitgalį ir pirmadienį Lietuvoje daug kur krito pirmosios šio rudens snaigės, tačiau žiema dar neskuba ateiti – maloniai šilti orai Lietuvoje laikysis mažiausiai iki spalio vidurio.

Ruduo (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Antradienį vėjas padvelks iš pietvakarių ir pradės Lietuvos link plukdyti vis šiltesnį orą. Vietomis truputį palis, didesnė lietaus tikimybė šalies vakaruose ir šiaurėje.

Dieną palis tik kai kur, daugiausia šalies vakaruose ir šiaurėje. Naktį temperatūra nedaug skirsis nuo 0 laipsnių, tik prie jūros apie 6 šilumos, o dieną temperatūra kils iki 7 – 8, prie jūros maždaug 9 šilumos.

Trečiadienį mus pasieks žadėtoji šiluma – dieną temperatūra kils iki 13 – 15 laipsnių šilumos, ketvirtadienį šils iki 10 – 12, prie jūros 13 laipsnių šilumos, naktimis jokios užuominos į šalnas. Bet yra ir blogoji žinia – lietus vis lankysis ir lankysis – ir kasnakt, ir kasdien.

Eismo informacijos centras vairuotojams primena apie galimu spavojus kelyje: „Vairuotojų prašome ryto metu būti atidiems važiuojant per tiltus ir viadukus, taip pat kelio ruožus šalia vandens telkinių, nes šios kelių vietos, nukritus orų temperatūrai žemiau nulio, pirmiausia  apledėja“, – praneša centras.

Spalio 8-ąją vardadienius švenčia Benedikta, Marcelis, Sergijus, Daugas, Gaivilė, Brigita, Demetras ir Aina – nepamirškite pasveikinti!

Taip pat šią dieną minima Pasaulinė slaugos namų ir paliatyviosios pagalbos diena.


Rašyti komentarą...
K
Kardas
2019-10-08 08:26:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bloga žinia,kad lankysis lietus? O per TV rodo,kad šuliniuose nėra vandens,žmonės surinkinėja lietaus vandenį,kuriuo girdo gyvulius.Ar sinoptika tą supranta? Matyt,kad ne.
Atsakyti
-2

N
Ne politikas
2019-10-08 08:46:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur tas sniegas? Aš, pavyzdžiui, jo nemačiau...
Atsakyti
-3

K
Kardui
2019-10-08 08:55:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir medžiams reikia lietaus. Kai gamtai blogai, - lietuviams džiaugsmas...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų