Orų prognozė nepaguos – lydimi vėjo merks bjaurūs šalti lietūs

Artimiausią parą Europos vakaruose ir pietuose orus lems aukšto slėgio sritis, čia vyraus ramūs, dieną saulėti orai. Šiaurėje ir rytuose orus lems debesuotas ir vėjuotas ciklonas, jo valdose daug kur lis. Šis ciklonas lems orus ir Lietuvoje, čia irgi bus vėjuota, bus ir lietaus. Gerai, kad ne nuolatos.

Eismas per lietų (nuotr. Fotodiena.lt)

Pirmadienio dieną Lietuvą daug kur nupylė neilgai trunkantis rudeniškas lietus. Debesuota bus ir artimiausią naktį, nors pragiedrulių irgi gali būti. Tai šen, tai ten palis neilgai trunkantis lietus. Bendra tendencija – artėjant rytui, lietaus bus vis mažiau, jis gali ir visai liautis. Vakarinių krypčių vėjas bus stiprus ir gūsingas.

Antradienį pirmoje dienos pusėje beveik nelis, tačiau popiet danguje vėl atsiras daugybė vandeningų debesų, iš kurių pratrūks neilgai trunkantis, tačiau dažnai gana intensyvus šaltas lietus. Vis dar bus vėjuota.

„Kitaip tariant, orai antradienį bus rudeniški. Ir naktį, ir dieną dangus bus debesuotas, naktį palis vietomis ir trumpai, dažnai nelabai gausiai, dieną po vidurdienio vėl pasipils neilgai trunkantis, tačiau dažnai gana gausus rudeniškas lietus. Galima ir perkūnija. Vėjuota bus visą parą. Oras naktį atvės iki 8-10, prie jūros bus apie 13 laipsnių, vėjuotą dieną šils iki 13-15 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras orai iš esmės nesikeis – bus debesuoti ir vėjuoti, naktimis vietomis, dienomis daug kur, dažnai ir po kelis kartus palis šaltas rudeniškas lietus. Kai kada jis gali būti ir smarkokas. Naktimis vyraus 6-8, prie jūros bus apie 9 ar 10 laipsnių, dienomis šils iki 14-16 laipsnių šilumos, prie jūros gali būti ir dar mažiau.

Geroji žinia – savaitgalį orai pasidarys ne tokie žvarbūs, atrodo, netgi kiek atšils.


Rašyti komentarą...
D
Danutė i
2019-09-16 17:50:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaune jokio lietaus, tik vėjas stiprus. Ačiū jokios paguodos.ir lietaus nėra.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų