Ramūnas Karbauskis. Pasirenkant komandos žmones buvo padaryta klaidų

Pastaruoju metu Lietuvos Seimo valdantieji, valstiečių ir žaliųjų sąjunga išgyvena ne patį maloniausią laikotarpį. Iš politinės partijos traukiasi nariai, vyksta nesutarimai. Kyla klausimas ar valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis prieš praeitus Seimo rinkimus nepadarė klaidų burdamas savo komandą.

Apie tai TV3 studijoje kalbėjosi pats valstiečių lyderis R. Karbauskis ir žurnalistas Vladimiras Laučius.

Kaip jūs ketinate dirbti šį politinį sezoną Seime neturėdami daugumos? Seimo pirmininkas nepakeistas, jūsų partneriai socialdarbiečiai nepatenkinti situacija ir balsuoja kitaip, nei jūsų frakcija. Pralaimite balsavimą po balsavimo. Kaip dabar bus?

Čia ta retorika buvo iš opozicijos pusės? Aš turiu galvoje, kad mes daugumą turime. Kitas dalykas, mes ją plėtėme, kad turėtume tą užtikrintą daugumą, kad turėtume daugiau diskusijų, kad galėtume priimti sprendimus. Problemos, jei jos kildavo dėl sprendimo priėmimo, neužtekdavo pakankamai laiko dialogui.

Kodėl taip stipriai pakito jūsų komanda? Pasitraukė ir Seimo nariai: ponas Urbšys, ponas Džiugelis, dabar ir Vytautas Bakas. Vyksta karas su jūsų atsivestu Seimo pirmininku ponu Pranckiečiu. Premjeras irgi jums žėrė kritikos. Gal jūs pripažįstate, kad blogai pasirinkote komandą?

Čia man asmeniškai klausimas? Kaip partijos pirmininkas galiu atsakyti, kad mes neišvengėme rinkimuose, sudarydami sąrašus žmonių, kuriems atrodo, kad savi interesai yra svarbesni, negu valstybės ar mūsų bendri interesai. Tai tikrai nėra mano asmeniniai konfliktai, tiesiog ilgą laiką buvo problemos su vienu ar kitu Seimo nariu. Vienas paskutinių atvejų buvo Vytautas Bakas. Tai istorija, kai po jo pasitraukimo frakcija džiūgavo ir tai rodo, kad santykis su frakcija buvo labai blogas. Tai nėra mano santykis su juo. Žmogus galvoja apie savo naudą, savo asmeninius reikalus. Manau, kad ir dėl Seimo pirmininko mes turime tokią pat padėtį, kada žmogus galvoja, kaip jam išsaugoti privilegijas. Jis nebesiskaito nei su partija, nei su niekuo.

REKLAMA

Ramūnai, gal jūs padarėte kažkokių svarbių klaidų, pasirinkdami tokius svarbius komandos žmones?

Taip, padarėme. Aš prisiimu tą atsakomybę. Klaidų tikrai buvo. Manau, kad tas šios kadencijos keturių metų laikotarpis yra labai geras tam, kad mūsų komanda sutvirtėtų. Ta prasme, kad iš komandos išeitų tie žmonės, kurie komandoje nemoka ir nenori dirbti. Manau, kad kitiems Seimo rinkimams mes turėsime labai darnią komandą, kuriai nebereikės daryti klaidų, kviečiant žmones, kurių mes nepažįstame.

Daugiau žiūrėkite video reportaže.


Rašyti komentarą...
Q
Q
2019-09-04 12:40:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad jis pats yra klaida kartu su Veryga. Ar suaugusiems žmonėms patinka tokie diktatoriški draudimai, baudos, ribojimai. Kokie jie turi teisę reguliuoti žmonėms gyvenimą patiems būnant ne pilno proto?
Atsakyti
-5

B
Barclis
2019-09-04 09:01:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per kitus rinkimus NEBALSUOSIM uz pelkiu gandrus.!Nereikia mums diktaturos !Kaltina kitus savanaudziais,o pats kur suka ?!
Atsakyti
-7

O
Onutė
2019-09-04 07:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie kurie nepaklūsta Karbiauskui tie blogi jam reikia kad visi šoktu pagal jo dudele ir neturėtų savo nuomonės
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų