Jakeliūnas stos prieš Sinkevičių: pagrindinis argumentas – merginos

Europos parlamento narys Stasys Jakeliūnas, pristatydamas savo numatomus darbus Europos Parlamente, dar kartą prabilo apie tai, kodėl neremia valstiečių kandidato Virginijaus Sinkevičiaus kovoje dėl eurokomisaro posto. Pasak europarlamentaro, jam kliūva ne tik V. Sinkevičiaus daryti sprendimai, galimas kompetencijos stygius, bet ir kandidato moralė, kuria jis abejoja.

Stasys Jakeliūnas (Karolis Kavolėlis/Fotobankas)

S. Jakeliūnas tikino, kad V. Sinkevičių pažįsta kelerius metus, todėl yra susidaręs aiškią nuomonę apie šį politiką.

„Bendravimas buvo daugialypis įvairiose srityse, mes diskutuodavome, kartais požiūriai susieidavo, o neretai jie išsiskirdavo. Aš manau, jo kompetencijos klausimai, kai jis pareikšdavo poziciją bankų klausimais, dėl bankų koncentracijos yra išsakęs tam tikras pozicijas, kurios palankios patiems bankams, o ne valstybės mastu arba tiems patiems vartotojams.

Dėl mokestinių dalykų mes turėjome tam tikrų susidūrimų, kai Seime buvo pritarta dividendų apmokestinimo didesniu tarifu fiziniams asmenims, kurie gauna dideles dividendų pajamas. Tuomet jis kartu su kitais kolegomis pasistengė ir ta iniciatyva buvo blokuota. Dėl „Sodros“ lubų arba aukštų darbo pajamų apmokestinimo taip pat buvo iniciatyvos, kurios prieštarauja tam, ką deklaravo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga“, – žurnalistams ketvirtadienį kalbėjo S. Jakeliūnas.

REKLAMA

Anot jo, ne mažiau svarbūs motyvai yra kompetencija ir moraliai dalykai. 

V. Sinkevičius pats dalyvavo ir sudarė galimybes man susitikti su viena iš merginų, kuri nukentėjo nuo Mykolo Majausko ir atvirai apie tai pasakė. Viešai V. Sinkevičius nieko nedarė, kad palaikytų ir paremtų tą merginą, kuri dirba jo institucijos prižiūrimoje vienoje iš įstaigų.

Kitaip sakant, privačiai jis kai kuriais klausimas buvo linkęs palaikyti ir nukreipti, bet kai reikėjo viešai pasisakyti arba nukreipti... Manau, europiniame kontekste tie visi lyčių lygybės arba diskriminavimo, seksualinio priekabiavimo klausimai yra aktualūs ir ypač aktualūs žaliųjų grupėje, kur moterų teisės ir apsauga yra labai svarbu“, – kalbėjo naujai išrinktas Europos parlamento narys.

Jis mano, kad moralę ir nepakankamą brandą rodo ir V. Sinkevičiaus skleistos kalbos, esą V. Jakeliūnas palaikė naująją Europos Komisijos (EK) pirmininkės kandidatūrą.

„Neturėdamas informacijos jis paskelbė, kad aš balsavau už ją, nors balsavau prieš. Net, kai sužinojo, jis nematė reikalo pripažinti, kad padarė klaidą. Man jo veiksmai, sprendimai ir atstovavimas viešoje erdvėje yra nepriimtini. Manau, turėsiu progos tai išdėstyti žaliųjų grupėje“, – teigė S. Jakeliūnas.

Anot europarlamentaro, sunku pasakyti, ar Europos Parlamento žaliųjų grupė palaikys V. Sinkevičių.


Rašyti komentarą...
P
PP
2019-08-29 11:22:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau ir paaiškėjo kas būsimasis jaunasis EK Sinkevičius. Panašu, kad karjeristas ,prisitaikėlis prie įtakingų valdininkų ,o kai reikia teisingumo eiliniam rinkėjui - kaip pelė po šluota...
Atsakyti
-5

V
Violeta
2019-08-29 13:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jakeliūnai,jei ne Marčiulionio atsisakymas mandato,tai tamstelei niekada nematyti Europos parlamento,esante piktas ant visų,kvalifikacija-abejotina,intrigantas ant tuščios vietos darantis triukšmą.
Atsakyti
-2

J
Jonas/Šliauka
2019-08-29 14:18:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada Jus matėt nors vieną (tariamą) politiką (NE)veidmainį, (NE)melagį, kuris nesirūpintu pirma tik savimi, perlipti per bet ką, nors ir per lavoną, kad tik kišenė būtų pilnesnė. Principe - kaimynui blogiau, man geriau.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų