Prezidentas griežtas: kalbėti su Putinu šiuo metu nėrą apie ką

Prezidentas Gitanas Nausėda šiuo metu nemato pagrindo kontaktams su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu.

Gitanas Nausėda (nuotr. Fotodiena.lt)

„Apie ką būtų galima kalbėti šiuo metu su ponu Rusijos prezidentu V. Putinu? Kol turime tokią situaciją Ukrainoje, kol turime tolesnį įtampos eskalacijos procesą visame regione, kalbėti tiesiog diplomatinius, malonybinius žodelius nematau pagrindo, o svarbiausia – neturiu tam moralinės teisės“, – LRT televizijai sakė G. Nausėda.

Anot prezidento, Europos Sąjunga tam tikru mastu netgi yra suskilusi dėl požiūrio į Rusiją, bet Lietuva, būdama šalia sienos Rusija, suvokia tikrąjį pavojų ir rizikas.

„Šiandien nei juokams, nei diplomatiniams žodelių apsikeitimams tiesiog nėra vietos“, – teigė G. Nausėda prieš vizitą į Vokietiją duotame interviu.

Šalies vadovo teigimu, jis ne kartą yra sakęs, kad nereikėtų provokuoti konfliktų ir svaidytis grėsmingais žodžiais ar terminais vienas kito atžvilgiu, bet „norint apie kažką konkrečiai kalbėti reikia turėti kalbos objektą“.


Rašyti komentarą...
P
PP
2019-08-13 18:05:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nausėda nusprendė ,kad dar nelaikas susitikti su Putinu. Jis geriau žino.
Atsakyti
0

N
Nuomone
2019-08-13 18:39:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad prezidentas pasielge teisingai. Nebutina su Rusija pyktis, kada nors pasikalbes, kai Putinas pasikvies i svecius, o dabar nera ko ten lekti, ka pasieke estu prezidente nulekus? ogi nieko.
Atsakyti
-2

Z
Zigmantas
2019-08-13 17:43:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėda. Aiški ir tiksli pozicija kremliaus atžvilgiu. Va tokioje Lietuvoje noriu gyventi, kai Lietuvos piliečiai nepasiduoda stumbomi, menkinami, nutautinami ar kitaip juos bandant paveikti. AČIŪ
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų