Virginijus Sinkevičius. Tik sunkiu darbu galėsiu kažką įrodyti

Po ilgų diskusijų Vyriausybė ir Prezidentas pritarė inovacijų ir ekonomikos ministrą Virginijų Sinkevičių skirti kandidatu į Europos komisarus, tačiau tam dar turės pritarti Seimas.

Apie laukiamus išbandymus ir perspektyvas siūlomame poste su ministru Virginijumi Sinkevičiumi kalbėjo TV3 žurnalistė Jolanta Svirnelytė.

Tapote realiu kandidatu į eurokomisarus. Į šį postą taikėsi ir tokie politikos „sunkiasvoriai“ kaip Linas Linkevičius, Gediminas Kirkilas, Elvinas Jankevičius ir premjeras Saulius Skvernelis. Kuo jūs juos nurungėt?

Aš nemanau, kad tai buvo varžybos. Ir nežinau, ar jie iš tiesų konkuravo ar varžėsi. Tas politinis paskyrimas susidėlioja labai natūraliai ir mes matome procesus, kurie dar yra nebaigti, vis dėlto jie turi būti patvirtinti Seime, o vėliau, kad iš tiesų tapti eurokomisaru, reikia pereiti klausymus Europos parlamente.

O dabar Seime. Kaip jūs ruošiatės, ar, kaip manote, kas ten bus sudėtingiausia?

Be jokios abejonės, esu pasiruošęs susitikti su atskiromis frakcijomis, tiek su pozicijos, tiek su opozicijos ir atsakyti į jiems rūpimus klausimus.

Ramūnas Karbauskis sako, kad yra beveik tikras, kad Seimas nubalsuos dėl jūsų kandidatūros. Tai gal jis jau yra viską suderinęs už jūsų nugaros?

Frakcijos seniūnas labai dažnai turi optimistišką poziciją. Manau, kad opozcija turės įvairių nuomonių, bet jei jie balsuos laisvai, tai tikiuosi, kad Seime bus ir tokių kolegų, kurie balsuos už mano nominaciją.

REKLAMA

Kalbant apie amžių, 28-eri metai, tad galima sakyti, kad politinė patirties nėra tiek ir daug. Ar jums užteks kompetencijos dirbti paskirtą darbą?

Tokius pat klausimus aš gavau ir einant į ministro pareigas, kai Saulius Skvernelis delegavo mane ir vyko derinimo procesas kartu su prezidente ir vėliau buvau paskirtas ministru.

Aš jums į šį klausimą galiu atsakyti labai įvairiai, bet geriausias įrodymas yra darbas. Tik sunkiu darbu galėsiu kažką įrodyti.

Visą pokalbį su kandidatu į eurokomisarus žiūrėkite reportaže. 


Rašyti komentarą...
J
Jo
2019-08-10 21:30:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tau ponuli tikrai sunkus darbas , visa laika. Atostogauti !!!!!!
Atsakyti
0

S
Sodinink GBas
2019-08-13 05:57:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geros babkes,karavanas itrins į šiltą vietą,o daugiau iš jo jokios naudos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų