Kručinskienė apie užsitęsusią bylą – reikia ieškoti rimtų nusikaltėlių

Kručinskų šeimos byla teisme narpliojama iš naujo. Kručinskienės galimo smurto prieš sūnų istorijoje pabaigos dar nematyti. Nors moteris dėl kaltinimų smurtu prieš savo sūnų buvo išteisinta, tokį ankstesnio teismo verdiktą apskundė ir patys Kručinskai, ir prokuroras. Pastarasis siekia, kad moteris būtų pripažinta kalta ir šeima būtų nubausta finansiškai. Kručinskai savu ruožtu bando įrodyti savo teisybę.

Didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusi vaikų paėmimo iš kauniečių istorija vėl sukasi iš naujo. Eglė Kručinskienė vėl keliavo į teismą. Tik šį kartą jau ne apylinkės, o aukštesnės instancijos. Mat prokurorai nusprendė skųsti gegužę priimtą apylinkės teismo išteisinamąjį verdiktą 45-erių moteriai.

„Nereikėjo čia užvirti tokios didžiulės košės, nes čia nėra jokio nusikaltimo ir visi eitų savo keliais ir dirbtų rimtą darbą, ir ieškotų rimtų nusikaltėlių, o dabar ir mes tiek varginami ir protingi žmonės rašo krūvas popierių“, – svarsto Eglė Kručinskienė.

Prokurorai laikosi savo, esą moteris turi būti pripažinta kalta dėl smurto prieš savo mažametį sūnų ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Tyrėjai kartu siekia nubausti Kručinskus pustrečio tūkstančio eurų bauda.

„Surinkta pakankamai duomenų, kad kaltinamoji tyčiniais veiksmais sukėlė fizinį skausmą savo mažamečiui sūnui. Taip pat apeliaciniu skundu prokuratūra nesutinka, kad nebuvo padarytas viešosios tvarkos pažeidimas, nes kaltinamoji savo veiksmus atliko viešoje vietoje, dėl ko buvo sutrikdyta kitų asmenų veikla, poilsis, tame tarpe ir nepilnamečių asmenų“, – teigia prokuroras Andrius Brasas.

REKLAMA

„Aš pati dėl savęs rami ir aš žinau. Pirmą akimirką, kai jau mane sodino į policijos mašiną, žinojau, kad aš nekalta. Ir kad greičiausiai paleis ir aš grįšiu pas vaikus namo“, – tvirtina E. Kručinskienė.

Tačiau moteris prisipažįsta – ją baugina kitos prokurorės viename teismo posėdyje pasakyti žodžiai.

„Sako, čia tarsi nėra nusikaltimas, nes nėra jokių įrodymų nei sužalojimų. Sako, čia dabar tokia Lietuvos politika vyksta. Tai ir nesupratau, kas tai. Ar ta politika – tai kas vyksta su mumis, kad tėvus šitaip persekioti, varginti ir vaikus“, – svarsto E. Kručinskienė.

Pasak moters advokatės, ją stebina prokuratūros sprendimas skųsti ir taip į teisinius ginčus toliau velti visą šeimą. Esą juk ant vaiko kūno smurto žymių neaptikta.

„Prokuratūra visur vartoja žodį smūgis, tai mes tikrai nesutinkame su tuo, kad Eglė Kručinskienė smūgiavo vaikui. Įsivaizduojate, jeigu vaikui 2 metų būtų smūgiuota, tai jis būtų ir nuvirtęs ir būtų likusios žymės. Aš žinau, kad prokuratūra skundžia beveik viską, vien tam, kad būtų apskųsta, kad atsakomybės neprisiimtų konkretūs prokurorai už tai, kad neapskundė. Bet šitoje byloje aš maniau, kad jau gal būtų ir pakankamai to bylinėjimosi“, – advokatė Rūta Visočnik.


Rašyti komentarą...
X
XXL
2019-08-07 21:20:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
apgailėtina šeimos pjudymo politika. Faktiškai tam, kuris įskundė (įraše matosi, kaip grubiai jis elgiasi) turėtų būti iškelta byla. O Kručinskienei turėtų būti priteista kompensacija už neteisėtą persekiojimą (perteklinis persekiojimas)
Atsakyti
-1

P
Petras
2019-08-08 06:17:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va kaip eilinę moterėlę maigo traiško LR teismai ir biurokratizmas. Kur reikia nuskurdintam piliečiui, tai teisingumo nesulauksi. Taip mus -vaikus auklėjo tėvai ir seneliai,čioj vietoj perlenkta lazda ,pučiama vakarietiškos mados dūdelė,užverčiami popieriais biurokratiniu darbu teismai. Kur Tautos atstovai rinkėjams?
Atsakyti
0

0
0
2019-08-08 08:37:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur Masiulis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų