Pavėžėjo manevras Vilniuje baigėsi kraupia avarija

Vilniuje penktadienį prieš vidurnaktį sunkiai sužeistas su pavėžėjo automobiliu susidūręs motociklininkas. Pirminiais duomenimis, avariją sukėlė pavėžėjas – į sankryžą jis įvažiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui ir sukdamas kairėn nepraleido priešpriešiais atvažiuojančio motociklininko.

Avarija Drujos gatvėje (nuotr. Broniaus Jablonsko)
19

Avarija įvyko prie „Audėjo“, Drujos gatvėje. Motociklininkai sako, kad stovėjo prie sankryžos, užsidegus žaliai pajudėjo. Dideliu greičiu priešpriešiais, nuo S. Batoro gatvės pusės atlėkęs pavėžėjo „Toyota Prius“ nerodydamas jokių posūkių pasuko kairėn į Manufaktūrų gatvę.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per avariją Vilniuje sunkiai sužeistas motociklininkas

Vienam motociklininkui labai nepasisekė – jis susidūrė su „Toyota Prius“. Motociklas po avarijos užlėkė ant šaligatvio, o smarkiai apniokota „Toyota“ nuriedėjo keliasdešimt metrų Manufaktūrų gatve. Motociklininkui lūžo koja, tikriausiai pažeistas ir stuburas, sako jo draugai.

Anot motociklininkų, pavėžėjui negalėjo degti žalia rodyklė kairėn, nes žalia užsidegė jiems. Kad žalia degė motociklininkams, matė žymiai daugiau žmonių.

Pirminiais duomenimis, pavėžėjas buvo blaivus. Žurnalistui jis nesakė, kas atsitiko.

Motociklininkų versiją patvirtina ir tai, kad rodyklė kairėn šioje sankryžoje naktį šiaip neužsidega. Tik tada, kai sukti kairėn sustoja automobilis. Prie sankryžos kairiausioje juostoje laukiančiai mašinai šviesoforas papildomą sekciją įjungia praėjus šiek tiek laiko. Todėl važiuojančiam automobiliui ji negalėjo užsidegti.

 


Rašyti komentarą...
A
Anonime
2019-07-13 08:49:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada tie pavezejai nustos lakstyt degant raudonam šviesaforui ir siaip gatvese del tu dvieju euru
Atsakyti
0

R
Rimas
2019-07-13 11:00:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neefektyvaus policijos darbo pasekmė. Bujojantis nebaudžiamumas skatina spjauti į taisykles ir važiuoti kaip nori. Vilniuje tai matau kasdien. Gal jau laikas šitą komisarą keisti?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų