Petras Gražulis. Nėra įrodymų, kad turėjau turtinės naudos

Petras Gražulis sukasi skandalų sūkuryje. Šį kartą Seimas jau sudarė laikinąją tyrimo komisiją dėl sutikimo patraukti Seimo narį baudžiamojon atsakomybėn. Pats P. Gražulis ginasi ir teigia, kad nėra jokių įrodymų dėl turtinės naudos įgijimo.  

Plačiau apie tai tv3 studijoje kalbėjo P. Gražulis ir Jolanta Svirnelytė. 

Pone Gražuli, Seimas sudarė laikinąją tyrimo komisiją dėl sutikimo jus patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Jūs, atrodo, Seimo narys tas, kuris turėtų rodyti pavyzdį, o pasirodo, kad jūs pats sukčiaujate. Tai kaip čia taip yra?

Aš visą laiką rodau pavyzdį, kovoju už tiesą, todėl politiškai esu persekiojamas. Čia yra trečias kartas kai iš manęs nori atimti imunitetą. Pirmą kartą dėl gėjų parado, bet Seimas neleido patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Antras buvo, kad piketavome prieš korumpuotą prokurorą Irmantą Mikelionį. Taip pat norėjo nuteisti, bet Seimas nepanaikino imuniteto. Byla laimėta kitų piliečių, kurie buvo teisiami. Trečia byla – šita, už tai, kad esu taikinys numeris vienas. Už tai, kad daugiausiai kritikuoju Prezidentę. Jos laikas jau baigiasi, tad ji norėjo bent paskutinėmis dienomis iškelti man baudžiamąją bylą.

REKLAMA

Sakoma, kad Generalinė prokuratūra turi įrodymų ir siekia jus patraukti baudžiamojon atsakomybėn, nes veikiate bendrovės „Judex" interesais ir iš šios įmonės įgavote turtinę naudą. Taigi čia konkretūs dalykai?

Aš pasakysiu – aš veikiau tūkstančių žmonių ir įmonių interesams per savo laikotarpį. Niekada nenumesdavau dokumentų į stalčių, stengdavausi išspręsti, eiti pas valdininkus, padėti žmogui išspręsti problemas. Galėdavo man tūkstantį bylų iškelti, bet iškėlė tik dėl „Judex" bendrovės. Esu kaltinamas todėl, kad turėjau turtinės naudos. Ir štai prokuroras, kuris veda bylą, sako, jog nėra įrodymų, kad turėjau turtinės naudos. Aiškiai ir tiesiai pasako prokuroras. Generalinis prokuroras kalba ką kitą. Tai yra akivaizdu, jog ši byla yra siųsta politiniais baltais siūlais.

Visą pokalbį žiūrėkite: 


Rašyti komentarą...
A
Antanas
2019-06-12 18:58:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Petreli seki paksiaus pėdomis.Nekaltink kitų juk pats prisidirbai norėdamas gyventi kitų sąskaita.
Atsakyti
0

A
ANTANAS
2019-06-13 21:59:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau ir pačią žvaigždę užjudino, jau tiek reiškiasi , jau taip dėmesio stoka žmogui , kad nesitveria tai dabar jau turbūt pasijuto nežinia kuo. Šlykštu žiūrėti kai toks dar seime prisimeta nežinia kuo, o pats įbridęs nežinia iki kur ir dedasi šventuoju , kokie dar galai palys ? Gal dar kas žino apie šį vargšą ale nekaltai kaltinamą super žvaigždę ?
Atsakyti
0

K
Kaunietis
2019-06-14 07:51:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas gali ta tipą rinkti į seima?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų