Rašyti komentarą...
GRAZUS IR ISSAMUS STRAIPSNIS SUTINKU SU JUSU MINTIMIS IR TIKIUOSI KAD DAUG JI KAS PERSKAITYS NES MINTIS LABAI GERA DEKINGA IR ZINOMA JUM SVEIKATOS IR DAUGIAU SVIESOS VARDAN TOS LIETUVOS SEKMES SU PAGARBA
Viskas teisinga. Todėl ir balsuosim už DK.
ACIU UZ DRASA!!!ABSOLIUTI TIESA!!! SEKMES JUMS!!!
Ar kada nors kas bent atsiprašys tautos už tuos 22 skriaudų, melo, apgaulės ir totalios nevilties metų? Už sugriautą pramonę, išvogtą, išparduotą ir išgrobstytą Lietuvą? Žmonių, kurie buvo apvogti, apiplėšti, apgauti, išprievartauti, parduoti vergijon, nuskurdinti, kurių tėvai ar seneliai buvo banditų nugalabyti (galabijami ir dabar) dėl kelių litų... Ar kas atsiprašys pensininkų, šventai tikėjusių nepriklausomybe ir laisva Lietuva, o dabar pasmerktų maitintis nukainuotomis atliekomis? Ar atsiprašys paniekintų, netekusių darbo, praradusių viso gyvenimo santaupas, priverstų kapstytis šiukšlynuose, arba bent giminių tų, kurie iš nevilties užsinėrė kilpą ant kaklo? Ar kas atsiprašys emigrantų, priverstų bėgti iš TĖVYNĖS - nuo tos lagerinės zekų "demokratijos"? Emigracija 2001 - 2011 pasiekė neregetus mastus. Kas antras išvykęs patvirtins, kad bėgo, pirmiausiai, iš landsberginės-adamkinės-brazauskinės švonderių valstybės, kurioje, nepriklausant nomenklatūros klanui, normaliai prasigyventi - jokių prošvaisčių... Šitoje valstybėje viskas daroma tik turtingųjų ir savos "chebros" klanams.
Citata: "Iškart kyla klausimas – ar konservatoriai Sąjūdžio sekėjai, ar persikrikštijusių komunistų bičiuliai? Ir kas galėtų paneigti Tautoje paplitusią nuomonę, kad Seimo kairėje – persikrikštiję komunistai, dešinėje – kagėbistai, o ties viduriu – rezervistai?"

Po IV Sajudzio suvaziavimo.....sajudininkai buvo paversti Lietuvos priesais ir isgrusti is Konservatoriu partijos. Taip kad teiginys, kad Konservatoriai yra Sajudzio sekejai yra NETEISINGAS, jie yra SAJUDZIO NAIKINTOJAI!
Ta sparnuota lansbergio frazė prilipo kaip musė prie,.. patys žinot prie ko,.. viena malonu kad šiandiena įstatymas grindžiamas įrodimais( na dažniausiai) o ne nuojautomis ir senomis kgb metodikomis ,..kai asmuo pats turi įrodyti esantis nekaltas ,..todėl tai senjorai pasiūlisiu eiti poilsio užtarnauto ir politika palikti jaunesniems ..tegul praeities fobijos miega sau ramiai ..
Arba proto neteko, arba visiška kviaša, arba Kremliaus mylėtoja. Tiek melo....
niekas čia niekam neprieštarauja - tik pagyvenusių tetulių emocijos. USA tik dvi partijos turi teisę į finansavimą, ir pasakykite kas nors, kad USA mažiau demokatiška už bet kurią ktą valstybę. esmė ne finansavime - blogis yra buki rinkėjai, nesuvokiantys, ką renkasi ir kodėl
Prakeikti socdemai ir konservai - protingi žmonės jūsų nerinks. Vagių šaika , prisidengusi gražiais žodžiais.
Socdemai tebekabina Brazausko ikoną. Dukterys "verkia" ne neturtingos motinos, o valstybės turtuolio tėvo. Svarbiausia - jo machincijos baigėsi gerai. Gėda.
Gaila, kad visos partijos prieš vagis, tačiau nieko nedarys, nes valstybę valdo KGB per teismus. Kokia partija sukiš į kalėjimus prisigrobusius. Negalėsite - nėra įstatymų. Reikia pradėti nuo teismų. Kokie kontrabandos mąstai. Teisėsauga "nemato" . Ačiū Jums už tikrą žodį. Visi už Neringą.
Teisybes nebuvo, nera ir nebus. Tai reiskia kara ! Lietuvai nebeliko daug laiko , daugiausiai 20 metu ir liks tuscia vieta, Bankrutuos, Zmones susiprotes ir begs is skestancio laivo, tas laivas yra Lietuva. Kaip bebutu gaila bet padeti gali tik susivienijimas , kitu atveju ambakaramba

Skaitomiausios naujienos
Į viršų