“Roko naktys” šiais metais jau verčia septintąjį savo istorijos puslapį. Pirmasis „Roko naktų“ festivalis Plateliuose įvyko 2003 m. ir iškart tapo tarptautinio masto roko kultūros reiškiniu Rytų ir Vidurio Europos muzikos padangėje. Nuo 2008 metų, nebegalėdamas sutalpinti žiūrovų Platelių ežero pakrantėje, festivalis pakeitė dislokacijos vietą ir yra rengiamas Zaraso ežero saloje (Zarasai). 2009 metais, rugpjūčio 7 - 8 dienomis, legendinis festivalis “Roko naktys” vyks vos 28 km nuo Latvijos sienos - Zarasuose, “Zaraso” saloje.

Savo pasirodymu tarptautinį roko festivalį pagerbs žymiausia Skandinavijos folk metalo grupė „Korpiklaani“. Šie Suomijos rokeriai šiemet yra vieni geidžiamiausių svečių žymiausiuose Europos roko festivaliuose. Rugpjūčio pradžioje, prieš pasirodymą „Roko naktyse“, „Korpiklaani“ koncertuos 70 tūkst. metalistų auditorijai viename didžiausių sunkiosios muzikos festivalių Wackene (Vokietija).

Lietuvos žiūrovams „Korpiklaani“ pristatys naujausią, vasarą pasirodysiantį albumą „Karkelo“. Lietuviškai šio albumo pavadinimą būtų galima versti „Linksminkimos“, tad festivalio organizatoriai tikisi ne tik trankaus, „sunkaus“, bet ir žaismingo Suomijos grupės pasirodymo Zaraso saloje.

Į seniausias tradicijas Lietuvoje turintį tarptautinį roko festivalį „Roko naktys 2009” šiemet atvyks viena žymiausių Skandinavijos industrinio metalo grupių „Deathstars“ (Švedija). Tai – jau antroji Europos roko gerbėjams puikiai žinoma grupė po „Korpiklaani“ (Suomija), savo pasirodymu papuošianti Zaraso ežero saloje (Zarasai) rugpjūčio 7-8 dienomis vyksiantį festivalį.

REKLAMA

Be tradicinių gotikinio roko, hard & heavy stilių šiais metais skambės ir „lengvesnis“ rokas. Festivalyje„Roko naktys 2009“ laukiama indie punk muzikos bei gyvenimo būdo grupės iš Suomijos „Disco Ensemble“.


Rašyti komentarą...
2010-04-13 18:42:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
olbkkbm klbmjl mlbkvgkb.b obhlgkjlhkgjmlhn,jkgk
kk,gjgjlghl ikhtgju, gu gj,gnig ignfi gkjgjkg
bbkgnglgjnhgfjglkg
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų