Šeštadienį „Mulen Ruže“, Vilniuje, praūžė „Wacken Metal Battle Lietuva“ finalas. Specialiai konkursui sudaryta komisija atrinko šešias grupes – „Creeptor“, „Degradatonia“, „Despite“, „Double Vision“, „Smile of Death“ ir „Soul Stealer“. Pasirodymų eiliškumas prieš pat renginio pradžią buvo nulemtas burtų keliu. Vakaro svečiais tapo grupė „Mandragora“, kurie prieš dvejus metus tapo pirmaisiais Lietuvos atstovais tarptautiniame „Wacken Metal Battle“ konkurse.

Gyvus grupių pasirodymus koncerto metu taip pat vertino tik komisija, žiūrovai neturėjo jokios galimybės padaryti įtaką rezultatams. Dalyvius vertino Gediminas Šečkus (radijo laida „Audronaša“), Marius Berenis (grupė „ŽAS“), Rimantas Ganseniauskas (grupė „Mandragora“), Vaidas Voronavičius (organizacija „Alt Events“) ir Vidmantas Kabošis (portalas „Hell-Music“). Jų nuomone, grupė „Soul Stealer“ pasirodė geriausiai ir yra verta atstovauti Lietuvą „Wacken Open Air“ festivalyje Vokietijoje. Nors įvairiuose interneto forumuose jau kurį laiką buvo bandoma spėlioti kas laimės konkursą, tačiau ryškių favoritų nebuvo. Dauguma spėjančiųjų pasidalino į dvi stovyklas: už „Degradatonia“ ir už „Soul Stealer“.

„Soul Stealer“ nugalėtojais pasijuto neiškart: „Galbūt kaltas nuovargis, bet iki galo dar nepatikėjom. Keistas jausmas – visi sveikina, bet nesuprantam dėl ko“, - įspūdžiais dalinosi grupės vokalistas Jeronimas Milius. Tikrasis džiaugsmas užplūdo vėliau: „Esame labai laimingi dėl šios pergalės, nes nuvykti ir sugroti Wacken'e buvo viena iš mūsų svajonių, tad sunku patikėti, jog ji išsipildė! Wacken'as – nuostabi metalo Meka, tad esame tikri, jog ne tik pasimėgausime grojimu didelei auditorijai, bet ir kitomis šio festivalio linksmybėmis. Esame labai dėkingi visiems, kurie mus palaikė, AČIŪ jums!“ – sakė grupės nariai.

REKLAMA

Daugelį žmonių nustebino koncerto metu gretimoje patalpoje vykusi „diskoteka“. Vargu ar įmanoma įsivaizduoti didesnį kontrastą: vos išėjus iš pagrindinės koncertinės salės, iš koridoriaus pasigirsta šiuolaikinės rusiškos ar praėjusio amžiaus užsienietiškos pop muzikos garsai. Vieni piktinosi, kiti į tai žvelgė su jumoru: „Čia kad žmonės neišsilakstytų, nes iškiša nosį iš salės, išgirsta rusišką popsą ir lenda atgal“.

Visą koncertą tiesiogiai transliavo radijo stotis „Start FM“. Neturėję galimybės sudalyvauti gyvai ar girdėti transliaciją, galės pasiklausyti įrašo, kuris greitu metu turėtų atsirasti „Start FM“ archyve.

„Wacken Open Air“ festivalis Vokietijoje vyks šių metų rugpjūčio 5-7 dienomis.


Rašyti komentarą...
o
o jesus
2010-03-22 17:38:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jums sunku patikėti??? Man būtų sunku patikėti, jei būtų kitaip:) Prisijungiu prie tikriausiai gausių sveikintojų būrio:) Pasilinksminkit vokiečių žemėj:)
Atsakyti
0

M
Monika
2010-03-23 10:21:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisijungiu prie sveikinimu!:)
Atsakyti
0

g
gerbėja
2010-03-23 18:10:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia tai gera naujiena ,Džiaugiuosi už Soul Stealer, jie tikrai nusipelnė pergales. O koks talentingas tas J.Milius .Nesvarbu kur jis dalyvauja-visur sugeba laimėti. Tai neįtikėtina. Manau, jog ir Vokietijoj mūsiškiai bus tarp geriausiu. Lauksime vaizdo įrašų iša to renginio. Sėkmės!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų