Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Šeštadienį, kovo 5 d. „Žvaigždžių duetų“ scenoje žinomų žmonių buvo kaip niekad daug. Vakaro tema − ryškiausios politikos asmenybės, šou verslo atstovai, sportininkai. „Šis vakaras bus ypatingas, ekskliuzyvinis, galime sakyti VIP'inis“, − sakė Rolandas Vilkončius. Tuo pačiu tai buvo ir išlikimo vakaras − prasčiausiai per dvi savaites pasirodžiusi pora turėjo palikti projektą.

REKLAMA

Pirmieji scenoje pasirodę Mantas Stonkus ir Vilija į kompaniją pasikvietė „elito žinovų“, LNK laidos KK2 vedėjus − Tomą Ališauską ir Ugnę Skonsmanaitę. Žvaigždžių duetų scenoje pirmą kartą skambėjo repas, „G&G Sindikato“ daina „Elytaz“. Apsauginio vaidmenį T. Ališauskas tęsė ir po pasirodymo: rūpinosi vakaro vedėjos Ievos Šimukauskienės saugumu, apieškojo įtartinai jam atrodžiusį  Žilviną Grigaitį.

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo linksma gražu, visi puikiai atrodė scenoje. Visi atributai − akiniai nuo saulės, ausinės, deimantai, derėjo tarpusavyje“, − kalbėjo to vakaro komisijos „VIP'as“ Ž. Grigaitis.

Merūnas ir Rūta Pentiokinaitė scenoje pasirodė su Vilniaus miesto meru Raimondu Alekna. Poros manymu, dainuoti  legendinę Frenko Sinatros dainą „New York“ labiausiai dera kito miesto merui. Komisijos nariai tokį sumanymą įvertino puikiai. „Kad meras dainuoja, tai miestui garbė“, − sakė Donatas Katkus.

Ilja vėl dainavo kartu su savo mokytoja Vita Pimpiene. Duetas scenoje pasirodė su jaunųjų Visagino akrobatų trupe bei lanksčiausiu pasaulio žmogumi vadinamu Kiros Hadgu. Komisija pažymėjo, kad pasirodymas jau buvo perkrautas ir nebuvo įmanoma visko matyti ir girdėti.

„Linkiu, kad Ilja taptų tokia žvaigždė kaip Justinas Bieberis“, − kalbėjo įspūdžiais iš kelionės į JAV vis dar gyvenantis Ž. Grigaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš savaitę netikėtai likę paskutiniai Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus į pagalbą pasikvietė garsiausią seimo narių porą − Arūną ir Ingą Valinskus. Itin daug patirties televizijoje ir šou versle turintys svečiai scenoje buvo labiau pastebima už projekto duetą.

„Ne kiekvienas Butkus gali būti Valinsku ir atvirkščiai“, − savo pasirodymą komentavo A. Valinskas.

Prieš savaitę projekto senbuvius gerokai išgąsdinę naujokai Tomas Rinkūnas ir Eglė Jakštytė surengė linksmą šou. O kitaip ir negalėjo būti, kai scenoje yra Marius Jampolskis. „Suvaidinta puikiai, visi su charakteriais. Net nesvarbu, kad Jogaila Morkūnas nesudainavo“, − sakė Kristina Kazlauskaitė.

Evelina Anusauskaitė ir Jurga Anusauskienė pasirodymo metu siautė lovoje. Jų pagalbininkas Arnas Lukošius didžiąją dali pasirodymo prasnaudė, tačiau kaip ir „LT United“ atveju užteko trumpo jo šokio, kad pagyvintų reginį.

REKLAMA
REKLAMA

„Jūs tiek sulendate į formą, kad turinys prapuola. Nelakstykit tiek daug ir padainuokit“, − priekaištavo Nijolė Ruzgienė.

Su Jokūbu Bareikiu ir Evelina Sašenko scenoje pasirodė kompozitorius Andrius Kulikauskas. Lietuviška meilės baladė ir jausmingas jos atlikimas komisijai padarė didelį įspūdį. „Sašenko dainavimas atgaivina“, − žavėjosi D. Katkus.

Vyrišką Jarmo Skono ir Ruslano Kirilkino duetą papildė Mama Rock'n'roll. „Buvo gražu klausyt, tačiau norėjo daugiau veiksmo, meilės atsiskleidimo. Prikibčiau prie išvaizdos − man norėjosi, kad vyrai būtų įspūdingesni, tie marškinėliai yra pernelyg paprastas sprendimas“, − pastabas išsakė Ž. Grigaitis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų