Šį savaitgalį tęsis publiką džiuginanti „Techstylism“ ir „Djscene“ kuruojama renginių serija „Vibrator“.

Praėjusio renginio metu klube „Gravity“ tvyrojo tikra reivo dvasia, o ore plasnojo patenkintų rankų miškas. Naujas serijos renginys vyks jau penktadienį, lapkričio 6 d.

Pagrindiniai jo veikėjai – vieni žinomiausių Lietuvos elektroninės muzikos didžėjų Daimon ir Pagalve, naujokas Infektion bei svečias iš Berlyno – nuostabaus šiuolaikinio detroit techno kūrėjas, savo tikrąją tapatybę po kauke slepiantis Redshape. Vokiečio pasirodymas „Techstylism“ ir „DJscene“ serijoje yra jo naujo, spalį pasirodžiusio albumo „The Dance Paradox“ pristatančio turo dalis.

Įrašai laukiami taip pat kaip Carl Craig

Redshape muzika visuomet sulaukia didžiulio dėmesio, o naujų įrašų nekantriai laukiama – jie itin vertinami dėl aukštos kokybės ir meistriško atlikimo. Jau pirma 2006-aisiais išleista plokštelė iš karto atvedė jį į tarptautinę elektroninės muzikos sceną. Pastaraisiais metais Redshape leidiniai muša rekordus: taip, kaip nauji vokiečio įrašai, yra laukiamos nebent Carl Craig ar dar kelių garsių atlikėjų plokštelės. Raudonkaukio kūryba puikuojasi penkiose leidybinėse kompanijose šalia tokių scenos galiūnų kaip Steve Rachmad, Joris Voorn, Shed ir kitų.

REKLAMA

Nesnaudžia ir „Vibrator“ serijos šeimininkai. Šį mėnesį „Techstylism“ įrašų kompanijoje „Knobs“ išleido jubiliejinį – dešimtąjį leidinį. Tai debiutinis minimal house/techno muziką kuriančio atlikėjo Zulusas darbas. Jame – trys autorinės kompozicijos ir du Pagalve bei Few Nolder sukurti remiksai. Leidinys platinamas nemokamai. Jį galima parsisiųsti iš „Techstylism“ tinklalapio - http://www.techstylism.lt.Raudona kaukė kelia kalbas

Redshape labai atsakingai žiūri į kiekvieną gyvą pasirodymą. Nepaisant to, kad jis nuolat koncertuoja bene garsiausiuose Europos klubuose bei festivaliuose, muzikantas kiekvieną kartą groja skirtingai ir savitai, savo pasirodymus praturtindamas improvizacijomis. Maža to, vokietis visuose savo šou veidą dengia po raudona kauke.


Rašyti komentarą...
a
agne
2009-11-03 14:27:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia nesimpatiška kaukė
Atsakyti
0

p
poka
2009-11-17 22:05:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
baisus tas raudonas veidas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų