Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kokybišką lietuvišką muziką puoselėjantis festivalis „Tamsta“ muzika antrus metus iš eilės pakvies atvykti į vaizdingas Varėnos apylinkes. „Kam keliauti toli, jei gali nekeliauti toli“, - tokiu šūkiu vadovautis melomanus ragina festivalio rengėjai ir siūlo perpus pigesnę kelionę traukiniu iš Vilniaus į Varėną.

REKLAMA

Pažadais privežti į Varėną užsienio žvaigždžių nesimėtantys „Tamsta“ muzika“ festivalio organizatoriai ir šį kartą orientavosi į geriausias gyvą muziką propaguojančias lietuviškas grupes.  Kartu su lietuvaičiais į „Tamsta muzika“ festivalio sceną pakils švedų grupė „Little Dragon“. Šiemet festivalio scenoje išvysime „InCulto“ vyrukus, tarp Londono ir Vilniaus gyvenantį Jazzu ir Leono Somovo duetą, prieš keletą metų atgimusią madingąją „Empti“, legendines grupes BIX, „Antis“ ir „Poliarizuoti stiklai“. „Kontrastinį dušą“ su sodrios ironijos doze surengs „Svastikos Sukitės Greitai (SSG) su Algiu Ramanausku-Greitai, linksmą funky muziką dovanos „BrassBastardz“ , „Bitės“ ir „Saulės kliošas“.

REKLAMA
REKLAMA

Gausų gerbėjų būrį jau turintys „Freaks On Floor“ pasiūlys dainų pluoštą iš neseniai pasirodžiusio debiutinio albumo „Freaky Wonder“. Gerokai pasipurtyti privers tūkstantines minias lengvai išjudinantys „G & G Sindikato“ vyrai. Taip pat žiūrovus linksmins nė kiek neliūdni „Liūdni slibinai“, talentą jau įrodę „Jing'a'ling“, „Rezervuota“ ir daugybė kitų. Už didžėjaus pulto stos visiems gerai pažįstamas DJ. Skirtingai nei pernai festivalyje bus įrengta ir antroji “Tamsta Apple" scena. Jai parinkta ypatinga vieta tarp medžių, tad muzikos gerbėjai galės klausytis pamėgtų dainų tiesiog gulėdami hamakuose ar ant pievutės.

Prieš metus „Tamsta“ muzikos“ linksmybėse aktyviai dalyvavę šokėjai šiemet sugrįžta su nauja jėga. Festivalyje bus įrengta šokių scena, kurioje savo gabumus atskleis didžiausio gatvės šokių turnyro Baltijos šalyse „Urban dance“ šokėjai ir vadinamieji lindyhoperiai. Šokių ekspertai specialioje scenoje varžysis šokių kovose, kvies į mankštą, siautės „jam session“.

REKLAMA
REKLAMA

Pavargusieji nuo muzikos galės paišdykauti „One“ nuotykių parke, kur bus galima savo kailiu pajusti laisvo skrydžio malonumus.

Aistros turėtų virti ir tarp tų, kurie pasiryš save išmėginti stalo futbolo ir stalo teniso varžybose. Taip pat bus galima pamiklinti ir smegenis -  žaisti loginius žaidimus ar pokerį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų