„Ir atsiminkite, kad mes visi – viena didelė šeima“, – tokiais žodžiais TV3 televizija su 99 ir dar viena žvaigžde Rotušės aikštėje iškilmingai pradėjo sezono atidarymo tiesioginę transliaciją. Negalėjusiems atvykti visos grožybės buvo transliuojamos tiesiogiai, o vilniečiams ir miesto svečiams televizija padovanojo pusketvirtos valandos trukmės spalvingą koncertą, naujausių televizijos veidų, laidų pristatymą.

Ne veltui užkulisiuose buvo kuždama, kad TV3 šį sezoną pasistengė pristatyti itin prabangiai: tūkstantinė minia, 150 metrų ilgio raudonas kilimas, nutiestas per visą Rotušės aikštę, kelios dešimtys profesionalių šokėjų, kaskadininkų ir gausybė trejetų – vedėjų, šokėjų, atlikėjų, dainininkų.

TV3 naujojo sezono pristatymui Rotušės aikštėje 150 metrų ilgio raudonas kilimas (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)TV3 naujojo sezono pristatymui Rotušės aikštėje 150 metrų ilgio raudonas kilimas (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)

Iškilmingas naujų veidų pristatymas

Daugybė dėmesio TV3 skyrė naujiems televizijos laidų vedėjams, ypač – Mindaugui Stasiuliui, kuris naujame sezone ves laidą „Lietuvos talentai“. „Nieko keisto, kad lietuvaičiai emigruoja į kitas šalis – čia tiek daug talentų, kad visiems vietos neužtenka“, – juokavo vyras.

Iškilmingai kaip „viena geriausių Lietuvos publicisčių“ buvo pristatyta ir Rūta Grinevičiūtė, kuri naujajame TV3 sezone ves laidą „Kodėl?“. Televizijos senbuvis Kristupas Krivickas tikino, jog „TV3 tapo geriausios publicistikos namais Lietuvoje“.

REKLAMA

Maudynės fontane

Net ir geriausiai suplanuotame renginyje netrūksta netikėtumų. Tą įrodė trys šviesiaplaukės – Ineta Stasiulytė, Jurgita Jurkutė ir Edita Užaitė – netikėtai įstūmusios aktorių Vytautą Rumšą į Rotušės aikštės fontaną.

Aktorius tokio merginų elgesio nusipelnė po to, kai pristatydamas serialą „Moterys meluoja geriau“ pajuokavo, kad šis esą turėjo fantastinį atitikmenį „Moterys vairuoja geriau“ ir pridūrė: „Moterys geriausiai parkuojasi virtuvėje“. Vis dėlto net kiaurai peršlapęs aktorius ant žavių TV3 laidų vedėjų nė kiek nepyko.

Ineta Stasiulytė, Jurgita Jurkutė, Edita Užaitė (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)Ineta Stasiulytė, Jurgita Jurkutė, Edita Užaitė (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)

Netikėtų įvykių išvengti nepavyko ir maestro Jurijui Smoriginui, kuris Rotušės aikštėje pasirodė pristatant „šokančią“ televiziją ir vasaros projektą „Aistrų pakrantė“. Skubėdamas raudonuoju kilimu maestro netikėtai slystelėjo ir šleptelėjo ant užpakalio. Apkaltinęs blogai išplautas grindis jis vėliau šypsodamasis atsiprašė kvatojančios publikos už „užpakalio pavažiavimą“.

Ant užpakalio šleptelėjęs J. Smoriginas nenustojo šypsotis Onai Kolobovaitei (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)Ant užpakalio šleptelėjęs J. Smoriginas nenustojo šypsotis Onai Kolobovaitei (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)

Orų prognozė nuo Rotušės laiptų

Tiesioginė transliacija ir šventė nesutrukdė TV3 žinioms. Šventės pradžioje Rotušės aikštėje buvę televizijos veidai apgailestavo. jog „žiniukai“ negali būti su visais kartu, vėliau teletiltais ne tik transliavo žinias visai aikštei, bet ir susisiekė su Turkijoje esančiais sporto korespondentais. Orų prognozes išsakė ant Rotušės laiptų pasirodęs pats Naglis Šulija, sulaukęs didžiulės minios ovacijų.

Muzikinių pasirodymų gausa

Kad šį sezoną TV3 televizijoje bus ne tik šokama, bet ir dainuojama, parodė melodingas „Muzikos čempionų taurės“ pristatymas. Daugelį nustebino ir uždainavęs televizijos senbuvis, TV3 projekto „Šok su manimi“ vedėjas aktorius Vytautas Šapranauskas.

Naujame TV3 sezone netrūks ne tik šokių, bet ir dainų (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)Naujame TV3 sezone netrūks ne tik šokių, bet ir dainų (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)

TV3 scenoje pasirodė ir Irma Jurgelevičiūtė, kuri miniai ošiant atliko savo hitą „Meilės lietus“. Apie krepšinio transliacijas priminė Džordana Butkutė, kuri pasipuošusi šios sporto šakos atributika atliko neoficialiai krepšinio himnu vadinamą dainą „Dėl tavęs“.

REKLAMA

„69 Danguje“ merginos (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)„69 Danguje“ merginos (Fotodiena.lt / Tomas Lukšys)

Lietuvaičius televizija pradžiugino ir lietuviškai perdainavusi daugelį muzikos topuose esančių užsienio atlikėjų kūrinių, o specialius pasirodymus pirmadienio vakarui parengė „69 Danguje“, „Kastaneda“, „Amberlife“, „Studentės“, „Skamp“, Linas Adomaitis, Mia, Justas, Egidijus Sipavičius, Deivis ir Renata, Rosita Čivilytė ir Arina.


Rašyti komentarą...
a
as ziurinti ir klausanti
2010-08-31 10:28:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks POŽIŪRIS į žiūrovą taip buvo ir pristatymas naujojo sezono. tai buvo gražu,netikėta ir ilgai.ačiū Jums už renginį.buvau jūsų TV žiūrovė ir liksiu.Sėkmės ir linkiu kad laidos liktų brandžios ir įdomios.
Atsakyti
0

m
mtp
2010-08-31 12:10:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vsks taip netikra. Viaukt.
Atsakyti
0

j
jonas
2010-08-31 12:17:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
silgalis atrodo tai ziauru
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų