Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po ilgos kūrybinės tylos į muzikos pasaulį sugrįžta latvių roko grupė „The Hobos“.

Kelerius metus tylėję muzikantai šiais metais mini savo grupės dešimtmetį ir ta proga klausytojams dovanoja naujausią savo kūrinį „I Love You“, greitai nuskambėsiantį ir Lietuvos radijo stotyse. Tai yra kol kas pirmasis grupės kūrinys iš naujos įrašų sesijos.

REKLAMA

„Po ilgos pertraukos mes pagaliau pradėjome dirbti ties naujuoju albumu ir labai džiaugiamės galėdami pristatyti savo naujausią dainą „I Love You“, kuri, tikimės patiks klausytojams“, – sakė „The Hobos“ vokalistas Rolands Ūdris.

Kovo mėnesį Liepojoje „The Hobos“ surengė beveik trijų valandų trukmės gimtadienio koncertą, kuris, pasak pačių muzikantų, buvo bene labiausiai beprotiškas iš visų jų pasirodymų – skraidė mikrofonų stovai ir gitaros, žmonės šoko ant stalų, koncerte pasirodė netikėti svečiai. Gimtadienyje dalyvavęs grupės „Brainstorm“ lyderis Reynardas Cowperis šį koncertą apibūdino kaip labai nuoširdų ir pavadino tikru rokenrolu.

REKLAMA
REKLAMA

Latvių rokeriai „The Hobos“ – puikiai žinomi Lietuvos publikai. Grupės kūriniai „Christian“, „My My, Hey Hey“, „You're My Heart, You're My Soul“, „Lost in Space“, „Walk All Night“ – pamėgti mūsų šalies radijo stočių ir klausytojų. Muzikantai Lietuvoje yra surengę ne vieną savo solinį koncertą, pasirodė įvairiuose festivaliuose, „Žalgirio“ stadione koncertavo kartu su švedų grupe „The Rasmus“, taip pat dalyvavo televizijos laidoje NML.

Kol kas paskutinysis grupės studijinis albumas „Radio Jah Jah“ buvo išleistas 2004 metais. Po metų muzikantai išleido specialiai Lietuvai skirtą rinktinį albumą „Heaven of Green“, kuriame sudėtos labiausiai pamėgtos klausytojų dainos. Vėliau grupės narius išskyrė egzotiškos kelionės, muzikavimai kituose projektuose ir priklausomybės ligos.

Praėjusių metų vasarą „The Hobos“ surengė kelis išskirtinius pasirodymus Latvijos festivaliuose, o šiemet įrašė savo pirmą naują nuo 2005 metų dainą. Netolimoje ateityje muzikantai žada klausytojams pateikti ir daugiau naujų savo kūrinių.

„The Hobos“ susikūrė 1999 metais. Jų debiutinis albumas „Numbvision“ tapo tikra sensacija Latvijoje, o šiame albume skambančią dainą „Christian“, kurią 2005 metais Lietuvai skirtam albumui „Heaven of Green“ muzikantai perrašė naujai kartu su „Skamp“ vokaliste Erica Jennings, galima vadinti grupės vizitine kortele.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų