Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Medžiams pamažu nusidažant įvairiausiais geltonos ir raudonos atspalviais, išlaikyti kūno ir sielos šilumą kviečia gyvos muzikos klubas „Tamsta“. Muzikinės šviežienos iš kylančių ir jau pamiltų grupių lūpų bei šokiai šypsenų apsuptyje leis bobų vasarai užsibūti jūsų širdyse neribotą laikotarpį.

REKLAMA

„Tamstos“ savaitę trečiadienį pradės dvi roko grupės „AugaLai“ ir „This“. Trijų brolių grupė „AugaLai“ padovanos geros nuotaikos užtaisą su nuotaikingu roku. Linksmybėms nuteiks šmaikštūs brolių, iš kurių du studijuoja Oksfordo universitete Anglijoje, tekstai ir energingos melodijos. Drauge su brolių Vaicenavičių kolektyvu šįvakar sceną dalinsis kiti rokeriai – grupė „This“. Spalvingas vilniečių būrys, kaip patys sako, supažindins klausytojus su „protingu roku“. Ne vieną konkursą laimėjusi grupė pratęs vakaro šėlsmą ir leis atrasti negirdėtą ar pamėgtą skambesį.

REKLAMA
REKLAMA

Koncerto pradžia rugsėjo 29 dieną, trečiadienį 20.30 val. Bilieto kaina – 7 Lt.

Ketvirtadienį „Tamstos“ sceną užims svajingi, patrakę, beprotiškai pametę galvas ir kartais visiškai santūrūs Gerai Gerai & Miss Sheep. Šįsyk „žmogus orkestras“ Vilius Tamošaitis dar žinomas kaip GeraiGerai ir vokalistė Dovilė Filmanavičiūtė, geriau pažįstama Miss Sheep vardu, kartu su būriu gerbėjų švęs tarptautinę Piktžodžiavimo dieną. Ar išgirsite nors vieną piktą žodį? Negarantuojame. Viena aišku, – daugybę simpatijų tarp klausytojų ir kolegų muzikantų susirinkęs duetas, sykį apšildęs „Morcheeba“ vokalistę SKYE prieš koncertą Vilniuje, tikrai turi ką parodyti. Su daug gražių žodžių ir nebūtinai labai piktai.Koncerto pradžia rugsėjo 30 dieną, ketvirtadienį 21.30 val.

Pradėti savaitgalį gyvos muzikos mylėtojai kviečiami su jau pasiilgta grupe „Freaks On Floor“. Penktadienį savo rudens sezoną atidaranti grupė atėjusiems rengia vakarėlį pavadinimu „New School – Fresh Meat“. Kaip galėjote suprasti, „šviežios mėsos“, naujo skambesio ir džiugių staigmenų nepritrūks. Didžiojoje Britanijoje laimės ieškoję grupės lyderis Justinas Jarutis ir būgnininkas Rokas Beliukevičius  galbūt net papasakos apie savo nuotykius toli nuo gimtinės. O gal rudens proga atskleis vieną kitą sėkmės receptą? Svarbiausia pasiruoškite gerai pasipurtyti – kratyti galvą, kelti kojas, mojuoti rankomis. Bus „frykiškai“ linksma. Koncerto pradžia spalio 1 dieną, penktadienį 21.30 val.

Ko negali sau leisti darbo dieną, bet laisvai gali savaitgalį? Šokti iki nukritimo! Trypti, kol kojos nebeklausys, o po to sočiai išsimiegoti. Šokis karaliaus „Tamstoje“ šeštadienį. Visiems lindyhopo šokėjams ir mėgėjams gerai pažįstamas vakarėlių ciklas „Cats Will Swing For You“ kviečia traukti iš spintos dailiausias sukneles ir gražiausius kostiumus. Įsispirkite į šokiams tinkamus batus ir atsidavę „Magic Time Orchestra“ melodijoms, vedini gerai nusiteikusio partnerio įsisupkite į šokių sūkurį! Koncerto pradžia spalio 2 dieną, šeštadienį 21.30 val.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų