Praėjusiais metais pristatytas miuziklas „Svynis Todas: Demonas kirpėjas“ šiemet į sceną grįžta gerokai pasikeitęs. Vasario 11 – 14 dienomis Vilniaus kongresų rūmuose pasirodys net trys nauji jo pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Kostas Smoriginas jaunesnysis, Jeronimas Milius ir Lauryna Bendžiūnaitė.

„Esu labai laimingas turėdamas galimybę dainuoti šiame spektaklyje ir pasirodyti Lietuvos publikai“, – sako Svynio Todo vaidmenį miuzikle atliksiantis bosas-baritonas Kostas Smoriginas. Londono „Covent Garden“ karališkajame teatre dirbančio solisto gastrolių kalendorius įvairiose šalyse jau suplanuotas keliems metams į priekį.  

Pasak K. Smorigino, Svynio Todo vaidmuo jam yra iššūkis. „Jokio panašaus personažo man dar niekad neteko įkūnyti. Vaidmuo be galo sudėtingas ne tik atlikimo prasme – Svynis Todas yra labai impulsyvus ir tai reikalauja išties daug emocinių jėgų“, – prisipažįsta charizmatiškasis atlikėjas. 

„Ši spektaklio atlikimo versija bus visiškai kitokia, kupina aistros ir naujos energijos. Labai įdomu – juk pasikeitė net trys pagrindiniai solistai“ – sako nepamainoma Svynio Todo partnerės ponios Lavet vaidmens atlikėja, dainavusi ir ankstesniuose miuziklo pastatymuose.  

Ypatinga spektaklio staigmena – tarp operos solistų pasirodysiantis roko dainininkas Jeronimas Milius, kuris atliks Antonio vaidmenį. J. Milius daugeliui yra gerai žinomas kaip buvęs Lietuvos atstovas Eurovizijos dainų konkurse ir „Triumfo arkos“ dalyvis.

REKLAMA

„Vaidmuo šiame miuzikle man yra nauja ir labai įdomi patirtis. Džiaugiuosi, galėdamas dainuoti kartu su patyrusiais operos solistais – savo srities profesionalais ir atskleisti save rimtosios muzikos srityje“, – sako gražų ir stiprų balsą turintis J. Milius.     

Kartu su J. Miliumi, Antonio mylimosios ir Svynio Todo dukters Joanos vaidmenyje debiutuos Lauryna Bendžiūnaitė, studijuojanti Londono Karališkojoje muzikos akademijoje. Sparčiai kylanti solistė, savo sopranu neseniai žavėjusi žiūrovus operoje „Verteris“, drąsiai ėmėsi šio, jai naujo vaidmens.  


Rašyti komentarą...
V
Vilma
2010-01-21 13:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražios iliustracijos. Gal ir verta nueit.
Atsakyti
0

t
tvyde
2010-01-21 15:42:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia tai reginys. O Smoriginukas - fantastiskas, niam niam. O drabuziai tai isviso super. Visas elitas tenai begte begs.
Atsakyti
0

T
Tundra
2010-01-21 15:48:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip fain, kad Smoriginas jaunasis grįžta Lietuvon padirbėti :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų