„Juodai“ juokingas spektaklis „Tėtis“, baigdamas premjerinį mėnesį, įsitraukė į avantiūrą. Žiūrovų reakcijos ir vyriško juoko pro ašaras garsai salėje paskatino sukurti naują spektaklio reklaminį veidą „Atsargiai, kūdikis!".  Su šiuo šūkiu spektaklis pasitiks Vaikų gynimo dieną, Tėvo dieną ir netgi Pasaulio futbolo čempionatą.

Tamsoje stebėdamas kelio ženklus, tėtis važiuoja gyvenimo keliu, kol pastebi įspėjamąjį ženklą „Atsargiai, kūdikis!".  Sucypia stabdžiai... Vėliau tėtis ramina vaiką, užvesdamas variklį, kol kūdikis nustoja verkti. Tai ne tik kūrybiniai sprendimai.  Tokia plati emocijų skalė jaučiama ir spektaklyje, kuris jau pagarsėjo savo juodojo humoro ir pozityvaus požiūrio į tėvystę junginiu. Būsimasis tėtis ir nustemba, ir išsigąsta, ir netgi puola į paniką dėl besikeičiančio gyvenimo, tačiau kartu labai apsidžiaugia tėvystės teikiamais privalumais.

Latvių režisieriaus Jurio Rijnieks monopektaklis “Tėtis", kuriame pakaitomis vaidina Ramūnas Rudokas ir Darius Petkevičius, jau sukėlė didelį atgarsį. Todėl buvo nuspręsta pratęsti premjerinį sezoną iki Joninių, paminint su tėvyste ir vyriškais pomėgiais susijusias šventes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų