Birželio 28 – osios, šeštadienio, naktį klube WOO muzikos kultūros susivienijimas Mondayjazz iki rudens atsisveikins su savo klausytojais. Paskutiniame Mondayjazz LIVE! renginyje koncertuos ateities muzikos kūrėjas iš Prancūzijos DEBRUIT.

„Labai greitai atėjo laikas tarti „iki pasimatymo“ savo klausytojams, kurių gretos per pastaruosius pusę metų išaugo daugiau kaip 5 kartus. Norime, kad paskutinė Mondayjazz LIVE! sesija klube WOO taptų jau iš matymo pažįstamų bendraminčių susitikimu, kuriame triumfuotų muzika ir draugystė,“ – sako Mondayjazz širdžių prezidentas Tadashi Kun, geriau pažįstamas Dj Quazar sceniniu pseudonimu.

5 – osios Mondayjazz LIVE! sesijos svečias DEBRUIT, priklausantis Musique Large įrašų kompanaijai, yra gerai žinomas alternatyvios Paryžiaus scenos vardas, apie kurį kalba kultinis Berlyno „gyvenimo su elektronine muzika“ leidinys „De:bug“, o gatvės kultūros skleidėjai XLR8R atlikėją netgi lygina su ankstyvąją DAFT PUNK kūrybą.

Tadashi Kun pasakoja, kad prie DEBRUIT vizito daug prisidėjo pirmosios Mondayjazz LIVE! sesijos žvaigždė FULGEANCE, savo įspūdžiais iš Vilniaus pakerėjęs visą įrašų kompanijos Musique Large kolektyvą.

„Derybos su DEBRUIT tikrai nebuvo sunkios, nes pats atlikėjas labai nori pamatyti taip liaupsinamą „magišką“ Vilniaus publiką“, - sako diskžokėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų