Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar girdite, kaip šmaikščiai šiugžda antstolių kojytės ir lyriškai tiesiasi kumštukai? Bėk ir mes priglausim. Ateinantį trečiadienį, gruodžio 3 dieną kūrybinis susivienijimas „Du kavos“ ragina visus negavusius paskolų arba kenčiančius dėl jų vienai dienai mesti buitinį alkoholizmą ir užsukti į klubą „Tamsta“. Čia turėtų įvykti penktasis, jubiliejinis stand-up comedy vakaras „Tribūna“.   

REKLAMA

„Tribūnos“ kolektyvas Laimos Kybartienės tembru dėkoja keturis vakarus juos glaudusiam „Havana Social Club“ ir nespjaudamas į šulinį, bėga į „Unesco“ saugomą senamiestį, į „Tamstą“, kurioje, kaip pas gerą kekšę, turėtų tilpti visi, net ir Stakėnas su šeima. Erdvė keičiasi, tačiau dvasios liepsna išliks ta pati.  

Prieš pusmetį startavęs renginių ciklas ir toliau atjaus ir juokins paprastą žmogų – kenčiantį, kompleksuojantį vadybininką, užsimetusį per išpardavimą pirktą šalikėlį ar kitą niekutį, didžėjų, balsavusį už kairiuosius, blogerį, rūšiuojantį šiukšles, mėgstantį Obamą ar „Pravda“ komentatorių. Todėl ir šį vakarą pokštai bus skirti tik jam, žmogui, galinčiam pasakyti „p... aš tą krizę“.  

REKLAMA
REKLAMA

Be to, reikia pasidžiaugti, kad gyvos muzikos klube „Tamsta“ šį vakarą gyvai nebus atliekamas nė vienas muzikos kūrinys. Už tad mikrofonas bus įjungtas. Ir juo naudosis net šeši bent kartą užsienyje buvę piliečiai. Trys iš jų jau tapo STT kontrolinio šūvio taikiniais: blaivas ant scenos nė nebandęs lipti ir tailandietišku vibratoriumi pirmas žiūrovų eiles gąsdinantis Justas Jankevičius, taip pat nuolatinis gedulingų pietų užstalės komendantas, įgaliotasis kunigų seminarijos piršlys Aidas Puklevičius bei nuo abiturientų išleistuvių kostiumo taip ir nenusivilkęs bei Dalios Kutraitės vaidmenį filme „Pilotas“ sukūręs Giedrius Drukteinis.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų