Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vieninteliai Lietuvoje “Pravda naujokų apdovanojimai” šiemet geriausius naujokus ne tik apdovanos už pasiekimus praeitais metais, bet ir muzikiniams naujokams leis daug greičiau pasiekti savo klausytojus.

REKLAMA

„Naujoku gali būti tik kartą gyvenime, todėl norime, kad apie geriausius debiutantus sužinotų kuo daugiau žmonių. Šiemet nusprendėme muzikiniams naujokams nutiesti kelią tiesiai pas klausytojus. Galbūt kai kam iš debiutantų šis kompaktas bus dar vienas žingsnis būsimos šlovės link“,  - pasakojo žurnalo „Pravda“ muzikos redaktorė Inga Norke.

Kol geriausiųjų iš geriausių rinkimai interneto puslapyje www.naujokai.lt tęsiasi, muzikiniai naujokai ruošia savo dainas pirmajam „Pravda naujokų” rinkiniui. Kompaktiniame diske tilps tokių šviežių grupių kaip „Freaks On Floor“, „Sweetsalt“, Živilė Ba, „The Breezebloxxx“, migloko, „Nauji Lėktuvai“, GON, „Black Diamond Bay“ ir „Downtown Party Network“ kūryba.

REKLAMA
REKLAMA

Vieni iš šių metų naujokų „Sweetsalt“ kalbėdami apie būsimą apdovanojimų ceremoniją juokavo: “Jei nepavyks laimėti apdovanojimo, parduosime instrumentus, nusipirksim sintezatorių ir važiuosime į Palangą”. Panašu, jog to vaikinams daryti nebereiks – „Pravda naujokų“ muzikinis rinkinys – pirmas žingsnis į didžiąją sceną. Pirmąjį rinkinį klausytojai galės įsigyti jau nuo vasario 13 d., kuomet ir bus apdovanoti geriausi praėjusių metų naujokai.

„Nereikia pamiršti, kad „Pravda naujokų apdovanojimai“ tapo startu tokiems atlikėjams kaip Jurga Šeduikytė, Alina Orlova, „Suicide DJ’s“, „Flamingo“, Golden Parazyth. Tikimės, jog panašus likimas ištiks ir kai kuriuos iš šiųmetinių naujokų,“ – džiaugėsi Inga Norke.

Apdovanojimų organizatoriai primena, jog iki pat vasario 8 d., kiekvienas gali pareikšti savo nuomonę apie geriausius šių metų naujokus puslapyje www.naujokai.lt ir taip nuspręsti, be kokių grupių, filmų, menininkų, rašytojų ar tendencijų neįsivaizduosime ir 2009-ųjų metų.

Praėjusių metų naujokai bus apdovanoti jau vasario 13 d., Vilniuje, gyvos muzikos klube „Tamsta“. Ant apdovanojimų scenos pasirodys muzikiniai naujokai, taip pat organizatoriai ruošia keletą staigmenų, visiems atvyksiantiems į apdovanojimų ceremoniją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų