Muzikinis kanalas MTV dabar galės dar labiau puikuotis ir riesti nosį.

Nuo šiandien jis turės savo nuosavą MTV VIP mokyklą. Kiek TV kanalu Lietuvoje gali tuo pasigirti? Beveik du mėnesius organizuotas konkursas baigėsi. Visos Lietuvos mokyklos rungėsi tarpusavyje tam, jog Spalio 23 dieną, Siemens arenoje, MTV B-DAY metu, patektų į specialiąją fanų zoną, susitiktų su žvaigždėmis, gautų jų parašus bei rėmėjų dovanas. Taisyklės buvo paprastos: nusipirkti kuo daugiau B-DAY bilietų ir priregistruoti juos prie savo mokyklos kaupiamų taškų www.mtv.lt.

Po labai įnirtingos kovos, kuri virė iki pat paskutiniųjų minučių, 17 taškų  skirtumų į priekį išsiveržė ir MTV VIP mokykla tapo Vilniaus Žirmūnų gimnazija. Antroje vietoje liko ne mažiau šaunūs Kėdainių „Šviesiosios“ gimnazijos moksleiviai.  

Naujieji MTV draugai ir pirmūnai „žirmūniečiai“ bus sukviesti į  mokyklos aktų salę, kur susitiks su jiems staigmena paruošusia MTV komanda - žavingiausia porele Lietuvoje, laidos „Most Wanted“ siela Mantu ir jo sužadėtine Indre. Nesitikime nieko kito išskyrus šypsenų kupinus veidus, laimės ašaras, riksmus ir šokinėjimus iki lubų.

Jau vien ko vertos rėmėjų dovanos: MTV VIP mokykla, ne tik bus išskirtinė B-DAY metu, bet ir gaus kvietimų į „ONE pramogų parką“, „Vichy vandens pramogų parką, žaidimo kortų „TEVA“, loginių žaidimų iš „Galvosūkių pasaulio“ ir  „Fun2Go“ pakvietimų pasivažinėti kartingais.


Rašyti komentarą...
p
poka
2009-10-22 15:28:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasisekė vilniaus gmnazistams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų