Skye Edwards, kurios tikrasis vardas yra Shirley Klarisse Yonavive Edwards, gimė 1974 metais Londone.

Nuo pat grupės „Morcheeba“ susikūrimo 1995 metais iki 2003-ųjų ji buvo pagrindinė kolektyvo vokalistė ir išpopuliarėjo su grupe visame pasaulyje. Stebuklingas Skye balsas lydėjo grupę „Morcheeba“ jos šokių, elektroninės bei trip-hop muzikos šlovės metais. Kūriniai, kuriuos atliko Skye, tapo tikrais šio stiliaus deimančiukais.

Kalbos apie išėjimą iš „Morcheebos“ prasidėjo įrašinėjant albumą “Charango”. Darbo studijoje metu vienas iš grupės narių pareiškė, jog norėtų pasiimti 5 metų atostogas. Tai reiškė, kad grupėje atsirado minčių apie išsiskyrimą. Po tokios netikėtos žinios Skye pradėjo galvoti apie solo projektus be kitų grupės narių.

Dainininkė Skye Edwards, pradėjusi savo solo karjerą, prisistato tiesiog kaip Skye. Tai jos pilno vardo ir pavardės Shirley Klarisse Yonavive Edwards pirmosios raidės.

Skye debiutinis solo albumas “Mind How You Go” buvo išleistas 2006 metais. Pirmasis singlas iš šito albumo “Love Show” užėmė aukštas pozicijas Europos radijų hitų paraduose. O Italijoje ši daina išsilaikė viršutinėse topų pozicijose net 8 savaites. Su savo debiutiniu albumu Skye aplanke daug Europos miestų, festivalių, klubinių koncertų. Publika ją priėmė neįtikėtinai šiltai.

REKLAMA

Pirmasis Skye solo albumas buvo tarsi šuolis iš tamsos į šviesą. Tai buvo kelionė į nežinią, nes ji tiesiog nežinojo, kur tai ją nuves. Daugumos kritikų vertinimu “Mind How You Go” - tai stulbinantis albumas su ryškiomis dainomis, pristatantis atlikėją naujoje šviesoje ir naujame amplua. Tai Skye, kokios Jūs niekada prieš tai dar negirdėjote. Šiame albume ji atlieka savos kūrybos dainas, pasakoja savo gyvenimo istorijas ir išgyvenimus.

Jos balsas pažįstamas visiems, tačiau tik nuo pat solinės veiklos pradžios tapo aišku, kad ji yra kur kas daugiau nei tik vokalistė. Jos dainos - tai ne tik stebuklingas, jausmingas balsas, bet ir nuostabi Skye-kompozitorės muzika bei Skye-žodžių autorės stebuklingos istorijos.


Rašyti komentarą...
a
alex
2009-09-27 17:41:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
reikia priisminti, kas ta per grupė buvo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų