„Walt Disney“ ir „Pixar“ vis dar aktyviai neigia, bet atsiranda vis naujų ir naujų įdomių faktų kurie liudija, kad „Monstrų biuras 2“ yra tiesa.

„Jimm Hill Media“ paskelbė įdomų sąrašą kuriame yra „Disney“ įsigyti nauji internetiniai adresai. Tai lyg būrimas iš kavos tirščių, bet ir vienintelis būdas gauti neoficialią ankstyvą informaciją.

Nesenai buvo pranešta apie naują Jerrio Bruckheimerio projektą „World War Robot“, o kelios savaitės prieš tai buvo užregistruotas internetinis adresas šiam filmui. Dabar žinome, kad monsters2.com yra registruotas. Ar tai reiškia, kad netrukus gausime oficialų pranešimą apie „Monstrų biuras 2“?

Visus šiuos metus sklando gandai, kad naujojo animacinio filmo režisieriumi turėtų būti Pete Docteris. Pete Docteris yra netrukus pradedamo rodyti lietuviškai dubliuoto animacinio filmo „Aukštyn“ režisierius bei scenarijaus autorius.

Niekas išskyrus patį Pete Docterį ar prodiuserį Johną Lasseterį to patys nepatvirtintų. Tiesa, birželi iš už uždarų durų „Licensing International Expo“ metu nutekėjo informacija, kad „monstrai 2“ planuojami išleisti 2013 metais. Visa tai yra tik gandų lygyje kol „Disney“ ar „Pixar“ nepaskelbė oficialaus pranešimo. Žiūrėdami naujausia šių kompanijų animacinį šedevrą „Aukštyn“ laikykite špygas!

Lietuviškai dubliuotas animacinis filmas „Aukštyn“ Lietuvoje startuoja rugpjūčio 21 dieną.


Rašyti komentarą...
G
Gabanna
2009-08-19 12:33:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patiko man pirma dalis ,galėtų būt ir antra :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų