Spalio 2 dieną į Menų spaustuvės Kišeninę salę  sugrįžta monospektaklis-opera „Izadora“.

Monospektaklio-operos kūrybinė grupė – tai jaunųjų menininkų kolektyvo „Operomanija“ nariai: libreto autorius – Dainius Gintalas, kompozitorius – Jonas Sakalauskas, režisierius – Agnius Jankevičius, choreografė – Agnija Šeiko, scenografė – Daiva Samajauskaitė. Izadoros vaidmenį operoje kuria šių metų televizijos laidos „Triumfo arka“ dalyvė Agnė Sabulytė. Tad iš televizoriaus ekranų daugeliui jau pažįstama dainininkė kviečia žiūrovus susitikti ir teatro salėje.

Praėjusių  metų pabaigoje pirmą kartą pristatytas spektaklis jau sulaukė palankaus publikos ir meno profesionalų įvertinimo bei yra apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi kaip geriausias 2008-ųjų metų teatro debiutas. Pirmą kartą bendram kūriniui susibūrusią kūrybinę grupę įkvėpė modernaus šokio pradininkės Isadoros Duncan gyvenimas. Tačiau spektaklyje pasakojama toli gražu ne legendinės šokėjos, o ja fanatiškai susižavėjusios ir galų gale su ja susitapatinusios moters istorija, kurią perteikia mecosoprano Agnės Sabulytės kuriamas personažas.

REKLAMAMariaus Macevičiaus nuotr.

Monospektaklio-operos veiksmas rutuliojasi psichiatrijos klinikos izoliatoriuje, į kurį  neseniai pakliuvo jauna moteris, samprotaujanti apie neapykantą baletui ir meilę kabrioletams. Gana greitai išaiškėja esminė aplinkybė: į jos rankas dar paauglystėje patekusi Isadoros Duncan knyga „Mano gyvenimas“ - tai jos gyvenimo knyga, kuria ji beatodairiškai vadovaujasi. Moteriai pasakojant savo istoriją, pamažu išryškėja, kad savosios tapatybės netektis ir iškreiptos sąmonės diktatas ją pastūmėjo padaryti baisų nusikaltimą.Mariaus Macevičiaus nuotr.

Spalio 8 dieną „Izadora“ bus pristatyta ir „Menų spaustuvėje“  rengiamame viename didžiausių ir seniausių Europoje scenos menų tinklo IETM („Informal European Theatre Meeting“) susitikime, į kurį susipažinti su Lietuvos teatro gyvenimu atvyks daugiau nei 400 scenos menų profesionalų bei prodiuserių iš viso pasaulio.

Monospektaklis-opera „Izadora“ įtrauktas į naujojo „Menų spaustuvės“ sezono repertuarą, tad nespėjusieji įsigyti bilietų į spalio 2 dienos spektaklį, „Izadorą“ taip pat galės pamatyti lapkričio 3 ir gruodžio 5 dienomis. Bilietus į renginį platina TIKETA.Rašyti komentarą...
m
mačiau
2009-09-29 13:05:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
žiauriai geras, net nesitiki, kad lietuvių darytas
Atsakyti
0

n
nemaciau
2009-09-29 15:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvai dar nemaciau bet vaizdelis tikrai sudomino!
Atsakyti
0

r
rrrrrrrr
2009-09-30 17:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
na tai pagal klipa jei tai visai gerai. bet reklamoj tai visad gerai pavaro o kaip realiai tai negali zinot
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų