Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

„Žvaigždžių duetų“ sezonas pasiekė pusiaukelę. Šeštadienį, kovo 19 d. šou vedėjai su žiūrovais sveikinosi jau dešimtąjį kartą. Linksmos dainos ir smagios muzikinės parodijos tą vakarą palaikė šventinę nuotaiką tiek publikai, tiek ir patiems projekto dalyviams. Lentelės apačioje prieš savaitę atsidūrusiems duetams buvo neramu ‒ jų laukė kova dėl išlikimo.

REKLAMA

Pirmieji scenoje pasirodė mėgstantys stebinti publiką Mantas Stonkus ir Vilija. Duetas parodijavo lietuviškų sveikinimo koncertų kūrinius. Jie įkūnijo Vlado Bagdono ir Kristinos Kazlauskaitės porą. „Siūlau įrašyti klipą pageidavimų koncertui ir konkuruoti su manim ir V. Bagdonu. Parodija buvo gera“, ‒ juokėsi K. Kazlauskaitė.

Netikėtai scenoje pasirodęs Žilvinas Grigaitis į filmavimo studiją atvyko vien tam, kad nors iš dalies įgyvendintų prieš dvi savaites K. Kazklauskaitei duotą pažadą. „Esate labai užsiėmus, o Paryžius labai toli, todėl jis atvažiavo pas jus“, ‒ įteikdamas iš Prancūzijos sostinės atvežtas lauktuves kalbėjo verslininkas.

REKLAMA
REKLAMA

Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus energinga rokenrolo daina „Užvesk mane“ stengėsi išjudinti publiką, tačiau komisija visai neatrodė „užvesta“.  „Manęs tai neužvedė, gal užvedė kitus. Bet jie patys tai aiškiai užsivedė. Jie jaučia judesį, nesikrato taip, kaip aš“, ‒ užvedimo temą nagrinėjo Donatas Katkus.

Tomas Rinkūnas ir Eglė Jakštytė parodijavo vestuvių šventimą mažame miestelyje. Jaunikis atrodė gerokai persigandęs dėl artėjančios lemties. „Buvo juokinga, bet ne tiek, kad būtų labai smagu. Tarsi buvo aliuzija į Emiro Kusturicos filmus, pakvipo ir „Kupiškėnų vestuvėmis“. Manau, pritrūko gyvenimiškos patirties“, ‒ komentavo Vytautas Juozapaitis.

„Kol kas dar nenoriu vestuvių“, ‒ trumpai apie savo būseną kalbėjo T. Rinkūnas.

Ruslanas Kirilkinas ir Jarmo Skonas savo pasirodymui pakvietė „močiutę iš Suomijos“. Tiesa, ji buvo įtartinai panaši į gerokai sustambėjusią Verką Serdiučką. „Pirmojoje dainos dalyje reikėjo paieškoti daugiau šokio ir išraiškos elementų. Tai labai dėkinga daina ironijai, galima buvo išspausti daugiau. Kai pasirodė močiutė, pasidarė gerokai linksmiau“, ‒ sakė Dalius Mertinas.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip visada originalus Karolio Ramoškos ir Agnės Armoškaitės duetas su humoro jausmu šį kartą pažvelgė į septintojo dešimtmečio rokenrolo muziką. Energingas ir laisvas pasirodymas komisijai padarė gerą įspūdį. „Dainavimas ir šokis buvo atlikti fantastiškai, patys atrodėte fantastiškai, nuotaika buvo fantastiška“, ‒ K. Kazlauskaitė pasirodymą įvertino kaip „fantastišką“.

„Persikūnyti“ mėgstantys Mėrūnas ir Rūta Pentiokinaitė šį kartą suvaidino sceną iš kultinio filmo „Rokis“. Nuotaikingame pasirodyme visiems itin didelį įspūdį paliko „profesionalus Merūno dainavimas pro šalį“. „Geri komikai yra tikrai menininkai. Tie, kas gali pasišaipyti iš savęs ir prajuokinti kitus yra verti didžiausios pagarbos ‒ gyrė V. Juozapaitis. ‒ Šito unikalaus balso tembro, kurį Merūnas pademonstravo šiandien aš laukiau visą gyvenimą“.

REKLAMA
REKLAMA

Jurga Anusauskienė ir Evelina Anusauskaitė scenoje parodė chaotišką šeimyninę dramą. Komisija gyrė duetą už pastangas, tačiau pasirodymą apibūdino kaip neužbaigtą ir sunkiai suprantamą. „Buvo labai daug pastangų, entuziazmo, bet aš nieko nesupratau“, ‒ sakė D. Katkus.

Spindintį disko stilių puikiai atitiko Jokūbo Bareikio ir Evelinos Sašenko pasirodymas. „Bee Gees“ hitą „Stay In The Light“ jie atliko nuotaikingai ir laisvai. „Na, Jokūbai tu mane nukryžiavai. Nepažinau tavęs nei vizualiai, nei pagal balsą“, ‒ susižavėjusi kalbėjo K. Kazlauskaitė.

„Praeitą savaitę, kai keitėmės poromis visiems buvo didelis stresas. O dabar grįžę pas savo pirmuosius partnerius visi stengiasi, visi „blizga“, ‒ savo pasirodymą komentavo J. Bareikis.

Ilja ir Vita Pimpienė scenoje stengėsi parodyti vaikiškai linksmą reginį, tačiau komisijos narių nuomone, jiems tai daryti sekėsi labai sunkiai. „Ilja gražiai suvaidino mažąjį liūtuką ir dainavo gražiai, o mokytoja iki jo lygio taip ir „nepakilo“. Ir dainavimas buvo prastokas ir vaidybos mažoka“, ‒ sakė D. Mertinsas.

REKLAMA
REKLAMA

Paskutinė scenoje pasirodė „Thundertale“ vyrukų lydima Kristina Navickaitė-Tina. Jų pasirodymas mažai skyrėsi nuo matyto prieš savaitę. „Numeris nelabai atitinka šios dienos užduotį. Laukiame norėdami pamatyti, kaip jums pavyks įgyvendinti vakaro užduotis. Juk žinote, kur atėjote“, ‒ pastabas išsakė K. Kazlauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų