Kovo 11 dieną 19.00 val. TV3 eteryje – TV3 Žinių projekto „Lietuvos garbė 2011“ apdovanojimų ceremonija, kurioje už kilnius darbus bus įvertinti ir pagerbti paprasti Lietuvos žmonės. Nepaprastas jų istorijas – žydarbių, drąsos, pasiaukojimo, pašaukimo, pareigos ir vilties – TV3 žiūrovai iki kovo 3 dienos matys 18.45 val. TV3 Žiniose, specialioje projekto rubrikoje su Renata Šakalyte ir Roku Petkevičiumi.

Kaip ir kasmet, šiemet iškilmingai projekto apdovanojimų ceremonijai ruošiasi visas Lietuvos žvaigždynas. Jame ir skambiausių moteriškų balsų savininkės – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė, kurios pirmąkart dainuos trise. Jos projekto herojams atliks specialiai „Lietuvos garbei 2011“ sukurtą dainą „Sėkmė lydės“.

„Lietuvos garbės 2011“ apdovanojimų ceremonijoje pasirodys ir Deivydas Zvonkus su Smaragdiniu Telšių choru, Lina Joy, Edmundas Kučinskas, Merūnas ir „Quorum“, „Studentės“, Paulius ir Saulėnas, Šiemet Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausianti Evelina Sašenko, „Chorų karų“ generolas Liudas Mikalauskas, Raigardas Tautkus ir „Šampaninis choras“, Paulius Zdanavičius, Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas ir Jeronimas Milius ir kiti.

„Skirtingai nuo kitų projektų, šios apdovanojimų ceremonijos kūrėjai yra patys projekto herojai – visa programa, visi atlikėjai, visi kūriniai yra parinkti pagal pačių herojų norus, svajones, – sako projekto ir apdovanojimų ceremonijos prodiuserė Rasa Micachienė. – Kol kas galime išduoti tik šį sąrašą, dar tiek pat atlikėjų, garsenybių pasirodys apdovanojimų ceremonijos scenoje kaip siurprizai mūsų nugalėtojams.“

REKLAMA

Šiemet projekte „Lietuvos garbė 2011“ – aštuonios nominacijos: „Metų drąsos vaikas“, „Metų pasiaukojimas“, „Metų pašaukimas“, „Metų žygdarbis“, „Metų viltis“, „Metų pareiga“, specialios TV3 Žinių ir projekto mecenato „Nordea“ banko nominacijos. Per penkerius metus projekto „Lietuvos garbė" specialiomis statulėlėmis iš juodo marmuro, metalo, aukso ir sidabro už gerus darbus jau apdovanoti 53 žmonės iš visos Lietuvos.


Rašyti komentarą...
D
Danguole
2011-02-26 09:17:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
SIKART ISRINKO E.SASENKO TAI MENININKE VISU ASPEKTU GALVOJU KAD BUVO VERTESNIU DALYVIU TAI MANO ASMENINE NUOMONE.
Atsakyti
0

D
Danguole
2011-02-26 09:22:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati paciausia Eurovizijos finaliste Sciogolevaite.
Atsakyti
0

s
sigita
2011-08-15 09:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
ciuciundra
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų