Tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse Maskvoje Lietuvai šiemet atstovaus 25 metų Dima Šavrovas-Sasha Son.

Jo daina „Pasiklydęs žmogus“ surinko daugiausia balsų per Lietuvos televizijos organizuotą konkursą „Dainų daina“. Ji gavo 120 taškų.

„Dainų dainos“ nugalėtojas įgijo teisę Lietuvai atstovauti „Eurovizijoje“.

„Niekada nepraleisčiau tokio šanso atstovauti Lietuvai“, - šeštadienio vakarą sakė dainininkas, paklaustas, ar pasinaudos savo teise.

Konkurso „Dainų daina“ rezultatus lėmė žiūrovų balsavimas.

Vilnietis D.Šavrovas muzikos mokėsi Balio Dvariono muzikos mokykloje, studijavo „Christ the King“ koledže Londone. Jis yra buvęs moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ laureatas, konkurso „Rytinė žvaigždė“ (Latvija) laureatas, yra laimėjęs pagrindinį prizą tarptautiniame dainų konkurse Lenkijoje. Jis turi pasiūlymą bendradarbiauti su leidybos kompanija „Sony/BMG“.

Anksčiau Sasha Son yra kovojęs dėl teisės vykti į „Euroviziją“, bet tuomet užėmė trečią vietą.

Šiemet nedaug nuo nugalėtojo atsiliko antrą vietą „Dainų dainos“ konkurse užėmęs Donatas Montvydas. Jo daina „Euro LT“ surinko 100 taškų.

Trečia liko grupė „69 danguje“ ir jų daina „Meilės simfonija“, gavusi 76 taškus.

Lietuvos televizijos projektas „Dainų daina“ startavo sausio 10 d. Šeštadienį finale dalyvavo dešimt dainų.

REKLAMA

Prasidėjus konkursui dėl panašumo su jau parašytais kūriniais iš jo pašalintos Deivido Norvilo daina „Lietuva“ ir Mariaus Matulevičiaus, Rūtos Lukoševičiūtės kurta daina „Trapus žmogus“.

Pagal sumanymą „Dainų dainos“ nugalėtojas įgijo teisę atstovauti Lietuvai 2009 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse. Jis gegužės 12, 14 ir 16 dienomis vyks Rusijos sostinėje Maskvoje.    


Rašyti komentarą...
n
nu nax
2009-02-15 03:26:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
der... geriau adomaitis
Atsakyti
0

S
Siurpas ir marazmas.
2009-02-15 05:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siurpas ima, kai pagalvoji, koks musu tu nuo gatves istrauktu ir valinskui ir panasiems pinigus is paaugliu traukianciu "dainininku" lygis. Dar slykstesni "vedantieji": vietoje to kad aiskinti ziurovui kokie kriterijai tiktai gali kazkiek leisti kazko tiketis Eurovizijoje, putoja girdami savo renginuka ir tuos narcizelius. Finalinio nuobodulio ir marazmo jau jokie operatoriu triukai negalejo paslepti. Nulinis emociju ir suinteresuotumo lygis. Tokio dar nemaciau.
Marazmas, marazmas, marazmas. Geda, kad tokie dalykai vyksta mano salyje; negaliu patiketi, kad tai mano salies kulturos lygis.
O su sita seilyciu "dainele" bus musu ivertinimai tarp paskutines ir priespaskutines vietos, tarp tu visu ne tiktai kad "ne Euroviziniu" bet ir is saves silpnu dainu.
Atsakyti
0

t
tai
2009-02-15 07:00:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai jeigu taip tai nafig ta Eurovizija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (53)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų