Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Per daug jaudulio ir per daug ašarų visą dieną“, – jau šį vakarą 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ kalbės Merūnas ir Erika Vitulskiai, praėjusį penktadienį sumainę aukso žiedus.

REKLAMA

Poros vestuvės Kaune sulaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio, tačiau užfiksuoti daugiau dainininko ir jo išrinktosios vestuvių akimirkų nepavyko net paparacams, nes jaunųjų ramybę tądien saugojo samdyti apsaugininkai.

Įamžinti visas šių vestuvių akimirkas buvo leista tik TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ kameroms. Laidos kūrėjai savo žiūrovams atskleis visą kruopščiai rengtą Merūno ir Erikos vestuvių scenarijų: nuo netikėtų fotosesijų buvusioje mokykloje, kur juodu susipažino, ir statybvietėje, kur vykdavo poros pasimatymai, iki prabangios puotos vien tik artimųjų būreliui.

REKLAMA
REKLAMA

„Šventė buvo išties įspūdinga! Jauniesiems savo dainas dovanojo Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vladas Kovaliovas, Radži, Ruslanas Kirilkinas ir Evelina Anusauskaitė. Milžiniško dydžio tortas su šampano fontanu vos tilpo pro duris, o vidurnaktį visi svečiai aikčiojo iš susižavėjimo išvydę įspūdingą lazerių spektaklį skambant gyvai muzikai“, – kelias garsiųjų vestuvių paslaptis atskleidžia jas įamžinti pakviestas „Gyvenimas yra gražus“ prodiuseris Edvardas Žičkus.

Merūnas ir Erika Vitulskiai įpusėjus puotai laidos kūrėjams išskirtinį interviu davė šventiškai išpuoštuose jaunavedžių apartamentuose. Nors sutuoktinių balsai nuolat virpėjo, o akyse žibėjo jaudulio ašaros, juodu buvo atviri – už svajonių vestuves jie turi būti dėkingi draugams, kurie padėjo jas surengti. Sutuoktiniai dar sykį paneigė pasklidusias melagingas žinias, kad vestuvėms išleido šimtą tūkstančių.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai šįryt nubudome ir už lango pamatėme lietų, vėją ir apsiniaukusį dangų, labai susikrimtome, Erika net apsiverkė, tačiau, kai atėjo metas išvykti iš namų, dangus nušvito, lietus liovėsi, vadinasi, kažkas iš aukščiau irgi palaimino mūsų santuoką“, – sako Merūnas.

Merūno ir Erikos Vitulskių vestuvių kadrai – tik laidoje „Gyvenimas yra gražus“ jau šį vakarą 20.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų