Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien, gegužės 7 d., sostinės klube „Tamsta“ startuoja 3-asis jaunųjų talentų džiazo konkursas „Vilnius Jazz Young Power“.

REKLAMA

Šis festivalio „Vilnius Jazz“ prieš dvejus metus sumanytas renginys atvedė į džiazo sceną visą būrį kūrybingo jaunimo. Daugelis šio konkurso proga savo pirmuosius projektus parengusių muzikų labai sėkmingai tęsia džiazo karjeras.

Šiemet „Vilnius Jazz Young Power“ konkurso respublikinis turas pristatys rekordinį skaičių – net vienuolika – kolektyvų.  Dauguma jų – džiazo debiutantai.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, jau trečią kartą iš eilės sužlugo regioninis konkurso etapas – neatsirado norinčių dalyvauti „Vilnius Jazz Young Power“ konkurso perklausose Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Taigi „Tamstos“ klube varžysis tik sostinės muzikantai, atstovaujantys Lietuvos muzikos ir teatro akademijai (LMTA), Vilniaus konservatorijai bei Vilniaus kolegijai.

Konkurse debiutuos LMTA studentų grupės „InSearch“ ir „One Man“, kelių mokyklų rinktinės „Stereo Ray“ ir „Vertical“, Vilniaus kolegijos duetas „Jazz 2O“.

Pernai įvykusio konkurso originaliausios grupės „QU5“ narės Valentina Jaronskaja ir Rūta Švipaitė šįkart prisistatys su savo kvartetais.

Praėjusio konkurso „atradimas“ LMTA klavišininkas Leonardas Bėkšta pasirodys su „Leonardas's Standart Trio“, praėjusio konkurso „viltis“ pianistė ir vokalistė Beatričė Baltrušaitytė – su bendramoksliais iš LMTA.

REKLAMA
REKLAMA

Įvairių džiazo konkursų prizininkas klavišininkas Andrejus Polevikovas pristatys savo trio. Laimę konkurse vėl bandys pernykščiai jo finalininkai – LMTA gitaristo Karolio Jančenkovo grupė „Untitled“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų