Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sulaukęs daugybę komplimentų už  SEL gimtadienio koncertą sporto, verslo ir pramogų komplekso „Forum Palace“ klube „Balsas.lt“  Egidijus Dragūnas nusprendė tęsti išskirtine kokybe pasižyminčių renginių organizatoriaus karjerą.

REKLAMA

Gruodžio 25-ąją jis taps „SEL Superklubo“ šeimininku ir diriguos grandiozinei diskotekai, kuri rengiama tame pačiame „Forum Palace“ „Balsas.lt“ klube.

Neretai apie nuosavą naktinį klubą pasvajodavęs atlikėjas negaili nei laiko, nei investicijų, kad galėtų gerbėjus ir draugus pakviesti į nepamirštamą šokių muzikos šventę. Dainininko teigimu, į šio renginio apšvietimą ir įgarsinimą bus investuota ne mažiau pinigų nei į SEL gimtadienio koncertą. Į klubą iš Vokietijos bus atgabenta 7 tonos garso ir 2 tonos apšvietimo technikos, salėje bus įrengti net 8 šviesos diodų pagrindu sukurti (kitaip vadinami LED) ekranai, kuriuose bus rodomos VJ Lio (Biohazar) sukurtos vaizdo projekcijos.

REKLAMA
REKLAMA

Egis į „SEL Superklubą“ pakvietė geriausius šalies didžėjus. Plokšteles čia suks „eksperimental“, „electric“ muzikos specialistas DJ Vidis, klubinės kultūros pionieriumi Lietuvoje vadinamas Ignas i.v., su žymiausiais pasaulio ir Europos didžėjais grojęs klaipėdietis DJ Mindaugelis, Julius Sour iš „513“, „G&G Sindikato“ narys DJ Mamania.

„Džiaugiuosi, kad „SEL Superklube“ pasirodys būtent šie didžėjai. Jie visi be išimties yra puikūs savo srities specialistai. Prie pulto stovėsiu ir aš pats, galbūt netgi mėginsiu parepuoti. Vis dėlto didžiąją laiko dalį praleisiu šokių salėje kartu su draugais ir gerbėjais“, - teigė E.Dragūnas.

Jis pabrėžė, kad SEL šiame renginyje nepasirodys, nes tai – ne koncertas, o diskoteka.

Žinomas dainininkas prisipažino aplankęs daugybę garsių pasaulio šokių muzikos klubų, todėl jam nebuvo sunku susidėlioti savo svajonių klubo vaizdą: „Esu buvęs Majamio, Niujorko, Honkongo, Tokijaus, Maskvos ir kt. miestų naktiniuose klubuose, tad puikiai žinau, ką turiu daryti, kad „SEL Superklubas“ atitiktų ne lietuviškus, o pasaulinius standartus. Mes Lietuvoje turime daug puikių didžėjų, bet gera diskoteka – ne tik muzika, bet ir šviesos bei garsas.“

„SEL Superklubas“ duris atveria gruodžio 25 d. Bilietų ieškokite Bilietai.lt kasose ir www.bilietai.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų